Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

všetko RT4


Joozino

Recommended Posts

Myslím že stačí raz stlačiť mikrospínač, potom vložiť CD a ono bude už stále bootovať z CD až kým sa nepodarí nainštalovať OS.

ps. to CD musí byť bootovacie, update zrejme bootovací nieje, vtedy sa ani ten gombík nemačká.

ak si mal ISO OS, musíš ho vypáliť ako obraz disku, nie ako dáta!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevim nevim. Muj disk taky odesel do kopru. Jen  ve zkratce: dal jsem jiny HDD, vlozil CD s FW 8.31 vypalene jako ISO v Neru a trada. Instalacka nabehla behem chvilky a za par vyhulenych cigaret radio slapalo jak vino a protoze nemam BT, slape tam i cestina z 8.20

Zkus na stazeni instalacky jiny zdroj. Par lidi tady taky psalo o vadnych CD nosicich, tim myslim prepisovatelny. Osobne jsem s tim problem nikdy nemel. 

Z vlastni zkusenosti vim, ze pokud to vypalis v Ashampoo, tak ti to nebude fungovat. Nechapu proc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skús to tak ako ti písal Zufalec ,za pokus nič nedáš. Inštaloval som to X krát a vždy to šlapalo ,ale je pravda ,že to boli iba updaty. Na čistý disk som to nerobil ,takže ja by som to skúsil. Čo sa týka overeného CD ,neviem ako viac by si ho chcel mať overené ako ho máš. Veď tvrdíš že si s ním už robil updat a úspešne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, Zufalec napsal:

Ja tu mam 8.20 mohol by som ju niekde uploadnuť ak chceš.

Jestli by to bylo možné, poprosil bych o tuto nabídku..

Jestli by to šlo udělat kopii jako iso a někam to uploudnout, ať se aspoň někam pohnu.


Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty to mas nejaky zaklety. Otazka mimo instalaci. Predpokladam, ze jsi zapojil veskerou kabelaz a veskere spoje jsou 100% aby se vyloucila jina poruchovost. Mechanika ti pred padem radia fungovala korektne? Propojovaci ksandu CD HDD nemas nekde skriplou (vyditelna porucha), piny nejsou z ohybany a sedi jak prdel na hrnec. Napis do SZ email. Hodim ti tam pro jistotu obrazky souboru pro vypaleni jak to slape me.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zdravím chlapci ako aktualizujem mapy na Peugeote 508SW 10/2011?

Mám stiahnuté mapy, ale neviem ako na to.  Mapy RNEG (Peugeot WipNav, Citroën MyWay) Europe 2016-1 + Speed Cams June.  Poslední dostupné mapy pro navigace RNEG koncernu PSA (Peugeot WipNav, Citroen MyWay) edice 2016-1 vydaná v Q2 2016. Data pochází od společnosti HERE (sběr dat Q2 2015). Archiv obsahuje také databázi radarů verze červen 2016.

 

Kto vie pomôcť.

ďakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 6 měsíců později...

Zdravím, mám dotaz, jak poznám RT4 od RT5, bo originál manuál mám na RT3, ale radio s HHD a 3D navigací, kde jsem nahrál nejnovější mapy pro radia RT4/5 a v pohodě jede. Ale nevím jak to poznat. . Nikde jsem žádné info nenašel. Ale dle online příručky to bude RT4. FW tam je 7 a nejake drobne, je možne mi poslat novější FW a CZ? Auto mám chvíli a teprve vše poznávám, díky za pomoc a odpovědi. Je to rok 11/07 A mohl by být někdo tak hodný a poslat mi FW 8.20, což jsem usoudil, že je asi nejlepší a funguje v něm CZ, děkuji.

DSC_0752.JPG

DSC_0754.JPG

DSC_0755.JPG

19601072_10212015382052758_1154880408393892992_n.jpg

Upraveno uživatelem Atimaster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...