Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

všetko RT4


Joozino

Recommended Posts

Ahoj,konečně jsem sehnal na 407 USB kabel na RT4,mám stažený mapy na flešce,ale po zapojení to jaksi nefunguje-nic se nestahuje.Chci se proto zeptat-jde o jakýsi Mirascript-o povolení? Jenže co to vlastně je?Může mi to někdo z vás rozumně dovysvětit? Díky Tom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno,stiahol som si nejaké mapy,napálil ich,klasika ako všetci .. v rt4 som mal češtinu ešte od jožina,či jeho českého kamoša keisra,už neviem .. po scucnutí cdečka sa nič nedialo,tak som ho vybral... po prejdení cca pár metrov mi už hapravolo celé rádio,zaseknutá obrazovka,samospúšťanie hlasových povelov atď... tak som nanovo nahodil 8.20 a čeština mi zmizla .. moja otázka je,či si mám dať 8.31 ak hej tak na ňu ale zvlášť čeština či svk jazyk,že?.. ak by sa mi to oplatilo prehodiť,poprosil by som linky na na soft plus jazyk,velice pekne ďakujem.. mapy som našiel na uložto 2012/2013,ale nie som si istý či pojdú,čo som stiahol boli mapy 2014/15 tiež z uložto 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...