Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

všetko RT4


Joozino

Recommended Posts

Ano, inak by radio vyplo asi po 20min.

už som vyskučal aj tie particie naformatovať - vysledok radio sa reštartuje každych 10sekund

teraz som tam nakopiroval subory z mojho (funkčného) - vysledok, reštartuje sa ajtak, len mu to trva asi 30s (počuť ako číta ale nič z toho)

mam taky pocit že ked dam moj funkčny hdd to toho radia tak to nepojde

Myslím že to bude nejaka ina revizia (je aj o rok novšie ako mam ja, podla štitku)

No neviem kde by som zohnal soft presne pre to radio (buď image, alebo inštalačku)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak. trochu som pokročil...

Na spodku radia su 2 male spinače, tie bolo traba stlačiť a radio začalo bootovať z CD a inštalovalo ten soft. Problem je v tom že to dojde na 50% a potom hned skoči na 100% a vypíše CD error, alebo take niečo a znova to ide dokola. Potom som skusil naklonovať moj HDD na ten disk a znova som nabootoval z CD. Tentokrát inštalácia prebehla, po reštarte normálne funguje radio, CD, Jukebox, navi, atď, ale vkuse pípa ako keby som nemal pás. (ta verzia softu na CD je 8.11). Predpokladam že tam budem museť dať asi najprv nejaku staršiu, len neviem kde ju zoženiem...:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Takže přece... teeeda a na RT3 se vykašlali tak brzo... tak to máte štěstí :super jelikož RT4/5 vidím jednou za čas, tak si nejsem 100% co všecko se změnilo... podle mě to vypadá jen jako ikonky, což by se dalo udělat v pohodě v editoru, stejně tak jako přepsat název verze... není to celé jen nějaký skin? tyto obrázky jsou jediný zdroj? nebo je i nějaké info od MagnettiMareli/PSA ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pise sa otom len na forach, myslim ze to maju hlavne v C5 alebo C6 ale nik nema CD, asi len servisy peugeot a citroen ... tie obrazky su z fora uz neviem akeho a tie spodne dva to je len zmenena tema v nejakom editore, presne ako pises, ale 8.30 naozaj existuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 1 měsíc později...

Nemáte někdo odinstalátor radarů pro RT4 (Alert Zone – Complete removal)? Zkoušel jsem to na vláknu o nových mapách - zatím bez reakce. S novými mapami jsem si stáhl i novější radary, ale nechci to instalovat, pokud ty staré nesmažu. Jednou už jsem nahrával novější verzi radarů a mám teď dojem, že mi to v některých místech hlásí 2x.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...