Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

všetko RT4


Joozino

Recommended Posts

ok tak ja rovno napisem otazku, co treba robit, ked odide hardisk na rt4? Staci tam hodit novy HDD(predpokladam IDE, limit asi do 120gb a na rpm nezalezi) a jednoducho vlozit CD s firmwarom? Alebo treba obnovovat nejake systemove subory,takze najlepsie zalohovat este z funkcneho disku?

[upravil dne 8/12/11 22:55 od hipisko]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Montovali tam IDE interface, ale videl som na eurovan2 solution cez Flash karty a IDE adapater, co sa mne zda momentalne idealnejsie riesenie. Na RPM podla mna zalezi z pohladu prevadzky dost, a do tohoto su speci HDD (priemyslene resp na tento ucel upravene) inak to mas za chvilku zase dead kvoli stretom hlavicky a platne... Ak nenajdes nic tu, pozri si naozaj eurovan2 , je to tam pekne rozpisane aj s details co ako.

EDIT: no Mike407 bol rychlejsi, kym ja som sa rozpisoval:)

[upravil dne 8/12/11 23:04 od merlin99]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nešel by tam narvat SSD disk?? tak mě napadá :)

IDE kabel v jednotke ma speci konektor, ktory prekryva jumper settings -t.j. nemas ako dat \"ciapocku\", takze je problem s SSDckami ktore su v default stave ako slave - zo slave ti to nenabootuje, ako to chlapci overili:)

[upravil dne 9/12/11 08:59 od merlin99]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pekna diskusia na tom eurovane, ten adapter sa mi paci, snad ho budu predavat este v dobe, ked mi odide HDD na rt4 :-)

ALe dolezite pre mna je to, ze staci len cdcko, ze netreba zalohovat a robit ksefty s tymi particiami.

S tym IDE konektorom bez jumperu, da sa to podla mna riesit tak, ako pisali a to, ze povodny jumper zbavit plastovej ochrany, potom rozpolit a tak nasunut na konektor, potom by sa tam ten kabel mohol napasovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...