Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zhasína motor


abula71

Recommended Posts

DD,mám otázku.

1,Na mojom peugeot 206sw motor 1.4i 55kw ked naštartujem tak motor zhasne.musím ho podržať s nohou na plyne inak zhasne.čo to može robiť?

2,pri štartovaní za ozve zakaždým také nepríjemné pípnutie z prístojovky.

Ďakujem za odpovede

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

může to být krokový motůrek volnoběhu :) nechodí a na volnoběh ti nepustí vzduch do válcu a chcípne to :) měl jsem to samé :) ale nejlépe to píchnout na diag a podívat se co se tam děje :) mě tam třeba na krokáči lítalo 150-200 kroků místo 50 které tam měli cca být

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

no najazdené to má 165000.uvidíme už je to u mechanieka v dielni,bo včera jej tam začala svietiť kontrolka STOP a tepltota olaje či čo.Tak sme to radšej odtiahli do dielne.A spomenul som mu to štartovanie za studena tak uvidíme

.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 1 rok později...
  • O 6 let později...

Zdravim vas, mam 206sw 1.1i 44KW 8v , siel som domov z prace a auto zacalo triast , pridavalo ,uberalo a potom zhaslo. Nastartoval som a musel som ho vytacat ,aby nezhasol . Ledva pridem domov ,pride majster s diagnistikou ,napoji auto a auto ide. Vozili sme sa chvilu ,vsetko ok ,majster odide idem auto schovat do garaze a uz som ani nenastartoval , neviete mi poradit dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

Mal som podobny problem na Peugeot 1.1 benzin plyn rj VALEO motor ked bol studeny tak zhasinal niekedy nereagoval na plinovy pedal tak v servise vymenili lamba sondy snimac podtlaku atd... a stale to nepomahalo tak ja som diagboxom na konfiguroval rj motora,skrtiacu klapku a lamba sondy a motor uz ide normalne.Postup je taki ze spustite konfiguraciu diagnostikov a v popise je ze motor ked nastartujete tak musi bezat a nic nerobit s plinovym pedálom ,nespustat climu atd.nechat motor nastartovani az kym nespusti ventilator-saharu,motor vypnut pockat cca 3min a hotovo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...