Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

bakalářská práce :(


wooody

Recommended Posts

no konkretní téma musí do pátku oznámit a dát jim návrh, oni jí to musej schválit, jenže je na týhle škole první rok, přední 3 roky VOŠ takže vůbec nemá skoro žádný podklady, takže pokud něco máte sem s tím :) jakýkoli téma k cestovnímu ruchu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavne pozor, to ze je vela veci o tom na webu, nic neznamena ! V teoretickej casti bakalarskej prace treba cerpat s knih ...

Na jej/jeho mieste by som zasiel jednoznacne do kniznice, pripadne do kniznic, co ma po ruke, a nasiel tam vsetko o cestovnom ruchu, a zameral sa na to, na co je sustredenych najviac prác.

Prípadne na nete v pohode stiahnut nejaku bakalarsku pracu, na túto tému, a pozret si s coho dané bakalárky čerpali ... Je to trocha mimo, ale materiali na BC si preboha musis zohnať vzdy bez problemov, je toho dosť, a ešte aj k takejto téme ...

Tiez bude tu pracu obhajovať, tak počítam s tým, že v téme cestovného ruchu nájde aj niečo, čo ju baví, takže môže prihliadať aj na to ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja se mrknu, ma specializace byla hotelnictvi a cestovni ruch,

taky bych zasel do nejake vetsi cestovky a pobavil se o tom treba s product managerem, nebo s nekym, kdo tam spoluvytvari ktatalog a napocitava ceny. Ja to umim, ale delal jsem to naposledy pred deseti lety, a to se uz asi trochu zmenilo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych to viděl na samostatnou práci.

Pokud ji to téma zajímá, na nějaké téma má svůj názor, tak ať ho tam rozvine a doloží argumenty.

Pro mne je například zajímavé porovnávat druhy turistů - těch, kteří hledají pohodlí a stravu, na jakou jsou zvyklí (Fischer, hotelové komplexy, vaříme česká/německá jídla), takže ani nepoznáte, jestli jste na ve Španělsku, nebo jinde.

A těch turistů, kteří jezdí poznat, jak ten národ žije, takže rozmlouvají s \"domorodci\", jedí v místních restauracích pro domácí.

[upravil dne 6.12.2011 09:50 od P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavní problém je, že ještě v prosinci nemá vymyšlený zadání...

Jinak musím souhlasit s Lubkem (snad poprve:D), že je dobrý se kouknout do ostatních prací na knižní zdroje a ty si potom půjčit v knihovně, na netu jsou totiž občas pěkný bludy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A taky co studuje? Jestli přímo cestovní ruch, ekonomii, sociologii...? To, co říká Olda vypadá zajímavě, mně by se třeba líbilo téma pro studenty: Erasmus, Work and Travel,... Přece jenom se necestuje jenom na kratší pobyty, ale jezdí se i kvůli práci, studiu,... Jaký vliv na to mají nízkonákladovky, nebo naopak jaký to má vliv na ně,...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tu nahodím témata závěrečných prací, které nabízí katedra cestovního ruchu na VŠE, je to už na diplomky, k bakalářským se nedostanu:

1. DP Analýza portálu Visiteurope.com

2. DP Analýza rozvoje hotelového sektoru ve vybraných městech ČR

3. DP Analýza vybraných věrnostních programů leteckých společností

4. DP Cenová konkurence vybraných produktů cestovního ruchu České republiky

5. DP Dopad hospodářské krize na e-Tourism

6. DP Implementace nové marketingové strategie v cestovním ruchu - portál dovolena.cz

7. DP Konkurenceschopnost moravských regionů v cestovním ruchu

8. DP Marketing na sociálních médiích se zaměřením na cestovní ruch

9. DP Porovnání distribučních kanálů vybraných leteckých společností

10. DP Sociální sítě a jejich význam pro cestovní ruch

11. DP Současná role GDS na trhu distibuce služeb cestovního ruchu

12. DP Současné postavení a perspektivy využití GPS v cestovním ruchu

13. DP Strategie rozvoje cestovního ruchu vybraného regionu

14. DP Vliv Centrály cestovního ruchu Východní Moravy na rozvoj cestovního ruchu kraje

15. DP Vliv společnosti Zlatý pruh Polabí na rozvoj cestovního ruchu v regionu

16. DP Vplyv informačných technológií na účastníka cestovného ruchu

17. DP Využití internetového marketingu v činnosti agentury CzechTourism

18. DP Význam recenzních systémů pro cestovní ruch

Spíše bych to bral jako inspiraci. Není problém, abych u nás na VŠE vyhledal nějakou závěrečnou práci (musím znát přibližný název, pokud taková bude) a zaslal bych ji (bude v PDF) - ne pro opsání, ale jako obsahovou inspiraci. Netvrdím, že výše uvedené názvy jsou již dříve zpracované. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se omlouvám za trochu off-topic, ale rád bych to sem taky napsal.

Já jsem si také nedávno vybral téma (jsem ale teprv ve 2 ročníku), a to: Krádeže a zabezpečení vozidel. Tak snad je to dobře vybrané, obsah už mám celý v hlavě, teď jen to dát dokupy a najít zdroje. Jinak zaměřené to bude na prevenci kriminality, studuju bezpečnostní obor.

edit: jinak bude tam i průzkum/dotazník, takže čekejte že mi to další rok vyplníte!!! :aut:D:papa

[upravil dne 6/12/11 21:08 od Frozz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...