Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tom´s 206 1.1... Konec vlákna projektu / Na prodej!


Tom_206

Recommended Posts

Marek.206: Díky díky..taky se mi dřív ta barva nelíbila, ale něják jsem tomu přišel na chuť :)

Hope272: Moje řeč...Exipy jsem měl mít původně nebo Cobry ale ani jedno jsem nesehnal v rozměru co jsem chtěl a tyhle kanáldekly byly za pár korun i se šroubama :) Takže volba byla jasná

Jinak Speedline jsem tenhle týden dodělal, už včera měly být na autě, opět jsem nestíhal, takže dneska večer už by měly být fotky, jak vypadají na autě :) Zatím tam jsou provizorně nalepený samolepky na středový krytky, v co nejbližší době snad budou lvíčci vyřezaný z kovu :roker Doufám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kola jsou na autě! :)

Bohužel je problém s vyvážením, je na to potřeba spešl přípravek kvůli absenci středový díry :( Ale nevyváženost kol se projeví jen jednou za čas a při brždění z 90km/h na 0...takže to na tuhle sezónu řešit nebudu...

Foto:

(Omlouvám se za neumytý auto ale fakt to nemá smysl, když to mám takhle zašpiněný do druhýho dne znova :( )

20120711172715.jpg

20120711172722.jpg

20120711172753.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tak nevadí :D Mně osobně se to líbí :).... ten rozdíl límec a střed je lepší ve skutečnosti, než na fotce ...

Jinak ve středu kola jsem měl nalepený loga Peugeot ale teplem se jeden odlepil a ztratil jsem ho, ostatní jsem sundal dolu, asi to jsou nějáký šmejdy :-/ Takže se musí vymyslet něco jinýho :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď dělá ty 15mm, na ty 20mm ještě nesehnal materiál...jinak včera jsem měl jednu doma a špičková práce, na 206 sednou jak .. :roker škoda, že jsem neměl po ruce foťák...

Rejty: když ta rozteč 4x100 a středovka ...ale jsou :super Na svý auto bych je bral ale podložky zatím nechci...

[upravil dne 12/7/12 11:37 od Tom_206]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...