Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Autobaterie


brade

Recommended Posts

Je tam plastový excentr. Stačí ho vhodným nástrojem (mám pocit, že je tam čtyřhran) dostatečně pootočit, aby se baterie uvolnila a potom ji normálně vyndáš. Nic se tam neposunuje, pokud si dobře vzpomínám.

Tak to nevim,ale pootocit jsem tim pootocil a nic se nezmenilo. Ja myslim, ze to je jen pojistka k naslednemu posuvu. jinak s tim ctyrhranem nekdo uz manipuloval, protoze je totalne zniceny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tam plastový excentr. Stačí ho vhodným nástrojem (mám pocit, že je tam čtyřhran) dostatečně pootočit, aby se baterie uvolnila a potom ji normálně vyndáš. Nic se tam neposunuje, pokud si dobře vzpomínám.

a mozna uz chapu. ono se to tim pootocenim vysune,ale bohuzel nekdo ho uz ulomil a timto zpusobem to neposunu. musim nejak rucne,ale neni tam moc prostoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, tím pootočením dojde zároveň i k uvolnění baterie tak, že jde normálně vytáhnout nahoru. Pokud to někdo zničil, tak to vypadá, že nepochopil, jak ten mechanismus vlastně funguje.:( Potom už to jedině zkusit něčím opatrně odpáčit ve směru toho pootáčení.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj ja som mal s tym niekedy dost problemy. Uvolnil som to, ale ten plastovy drziak sa neodsunul dostatocne, takze bateria sa stale nedala vytiahnut. Treba jemne napr. srobovakom zapacit a mozno to pojde. Mne sa podarilo. Aj som to demontoval a dal som tam trochu vazeliny, aby sa to lepsie hybalo. Tot moj postreh:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si myslím, že asi áno, všetko je to však o cene, ak môžeš mať za tú istú cenu

kvalitnú značku, asi by som sa rozhodol pre ňu. (Exide)

kolega si tiež do octávky chcel kúpiť iba Akumu, keďže sa nedovolal predajcovi (e-shop), kúpil Exide premium.

Spokojnosť....:super

ale to je na každom, ako sa rozhodne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim Vas a aka autobateria býva v 407 original? Ja tam mam od kedy som kupil vozidlo Vartu a zatial 100%

Já jsem měl od nova vartu 72ah

Som sa dnes dival a nasiel som tam cislo 190906, a to by sedelo, ako vyrobne číslo baterie, čo znamená že ju mam aj ja od nova

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...