Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

t16


tief

Recommended Posts

W: s tema sikovnejma je prave problem... :(

E: je to neco ve smyslu jako kod prevodovky, kterj je kompatibilni s tou co je v Tecku. Podle toho co tam pise je potreba sehnat tu 2GM20 (ma stejne stupnovani rychlosti, ale jiny staly prevod (kratsi) a na 2GM09 je pro zmenu stejny prevod, ale jiany stupne. zalezi na tom co potrebujes. Vzhledem k tomu, ze potrebujes to co potrebujes - volil bych 2GM20 a narval to do te tve skrine

No a tahle prevodovka se vyskytuje napr v Cit XM Turbo CT (Break vcetne) PDFko to napraskalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tož to kůkáš mravně, středový panel ještě leží v garáži a je opravdu hezkej. Možná za tu dobu trošku zaprášenej.

Nač to chceš, když máš téčko? :-) Tam to přece je uplně stejný.

Jinak mám to v Rožnově, ale dostanu se tam až tak za 2-3tejdny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Whit: po haluzi přes kámoše z pneuservisu.Nějaká firma jim vozí díly z Deutchu,ted jsem byl na to kuknut,jestli to bude ono a podle VIN by to mělo sedět,tak uvidím.Ještě objednám to kolo a snad se to dá konečně dohromady.Musím to pomály vyladovat,nárazník přední s MI rozumě sehnat,ted tam mám obyč,ale v laku,vypadá pěkně,ale není to ono a jiné drobnosti popravit.Jen tak mít garáž a hrabat se v tom i přes zimu,co chceš ted v té zimě na parkovišti s tím velice dělat:bojim Jak to zprovozním,tak písnu,budu potřebovat zřejmě i s něčím poradit,pač mi při rychlém vyšlápnutí spojky mlátí ze spod jak kdyby kardan,ale s tím se už cosi dělalo,tož uvidím,určitě dám vědět:bacha Musím to dostat do takové krásy,jak to tvoje téčko:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ted nevím a nechápu co se tady shání a řeší za hřídel , ale trochu jsem pochopil , že se semlela jednička a řeší se z čeho ta předloha pasuje. Tak říkám že z ledasčeho. jednou jsem ji tam dával z 3l 605 a jednou z XM, je to stejné , jen se musízkrátit asi centimetr na tisícihranu u spojky , páč téčko to má kratší , jinak je identická , ostatní kvalty na ni jdou taky nasunout , ty předlohy jsou utěch starších třílitrových převodovek stejné a myslím , že to pasovalo i z nějakého boxera , ale tam byl jiný převod, jinak tu hřídel i skolečkem doprotivky a ostatními kvalty mám. hodně štěstí téčkaři , Libor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...