Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

t16


tief

Recommended Posts

  • O 5 měsíců později...

tak protoze tohle tema se nam na nejakou dobu vytratilo z uvodni strany je na case to tu trochu ozivit tak pisi jednu poznamku ze dneska z téščka se me dnes stal skokan takze me ceka vymena kule vzadu a LHM jinak se s tim supr jezdi po nerovnostech a v zatackach:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Kluci mám dotaz, potřebuju vědět jakym způsobem má T16 zapojenej tachometr. Sehnal jsem budíky z T16 a ty mají elektrickej tachometr, narozdíl od Mi16, která má mechanickej. Jasně není problém ty budíky prohodit, jenže když už je možnost mít elektrickej tachometr, tak proč toho nevyužít. Třeba by mi začal chodit pořádně i palubní počítač:D

Konkrétně mi jde o to, jestli je tam elektrika tažená k budíku rovnou od čidla na převodovce (popřípadě jestli někdo nemá přesnej nákres zapojení pinů čidla a tachometru) a nebo, jestli tam je signál vedenej od čidla, pak do nějakého převodníku a teprve pak do budíků?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
  • O 5 týdnů později...

Čau bruti ,tak jak Vám ty rakety jezdí ? nevíte o nějaké pěkné dvoulitrové třídvéřové 206 ? nebo 307 ? mám tady nachystaný zajímavě udělaný motor t16 s převodovkou na dvoukolku a jak ted od července budu mít čas tak bych to chtěl do něčěho zajímavého posadit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau bruti ,tak jak Vám ty rakety jezdí ? nevíte o nějaké pěkné dvoulitrové třídvéřové 206 ? nebo 307 ? mám tady nachystaný zajímavě udělaný motor t16 s převodovkou na dvoukolku a jak ted od července budu mít čas tak bych to chtěl do něčěho zajímavého posadit.

To teda jsou , ale dají se z nich nabrousit lepší na turbínu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...