Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

t16


tief

Recommended Posts

no to není vůbec problém vyrobit , stačí říct , dodat vzor nebo model, nebo pokud máš výkres

Původně zaslal: voštík

W: s tema sikovnejma je prave problem... :(

E: je to neco ve smyslu jako kod prevodovky, kterj je kompatibilni s tou co je v Tecku. Podle toho co tam pise je potreba sehnat tu 2GM20 (ma stejne stupnovani rychlosti, ale jiny staly prevod (kratsi) a na 2GM09 je pro zmenu stejny prevod, ale jiany stupne. zalezi na tom co potrebujes. Vzhledem k tomu, ze potrebujes to co potrebujes - volil bych 2GM20 a narval to do te tve skrine

No a tahle prevodovka se vyskytuje napr v Cit XM Turbo CT (Break vcetne) PDFko to napraskalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lib: z čeho to máš teda převodovku,z téčka teda nee.Myslíš,že bych tam nemusel nic upravovat?No musíš mi dát za včasu vědět,jestli je to na tutáč,at zruším tu objednávku na tu hřídel a kolo a dojel bych se mrknout klidně i zítra,jestli je to možné:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasně že z téčka , z ničeho jiného nepasuje , téčková je úplně specifická , nemá v sobě diferák a má přírubu na mezinápravák , dá se ale po úpravach přehazovat pajšl , nebo lepší je si ty hřídele vyrábět sám o dost kvalitnější , semlela se ti pro to že máš bud 350 koní a keramickou spojku , nebo si měl volnou matku na pětce , pak měla ta hřídel axiální vůli a šlo to do kytek ,každopádně ten materiál co potřebuješ mám . L.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lib: dneska to dávají kluci do kopy,radši at to v klidu složí,než to uspěchat a pak to bude stát za ...:bacha.Zřejmě použijem celou tu tvoji převodovku,nevadí? a tu moji ti pak dovezu.Ptal jsem se na to uložení toho kardanu,kde je problém,a že to nejde nikde koupit,jedině použít s jiného auta,tož nevím.Stejně to dopadne tak,jak se to zprovozní,že se budu muset s někým z vás domluvit,kteří do toho děláte,jestli by jste si to téčko nevzaly doparády a kukly na to,co tomu chybí,at to trochu vypadá a jezdí jak má:bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Whitetiger

Libor- na svojom tcku si nechával seriový intercooler?

a v zime sa chystam na výmenu spojky- oplati sa do nej dat keramicku?

[upravil dne 8/10/09 Whitetiger]

jo tak k inercooleru jsem se nestihl dostat , chtěl jsem to předělat na normální do sahary , ale ta by se musela celá vyhodit a vyrobit jiná , s ventilátory zezadu a s místem pro hadice ke koleru , spojku nech raději normální , když je v dobrém stavu tak s ní není problém a keramika hodně přispívá ke stržení jedničky , náhonu mezinápraváku atd. L.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...