Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

t16


tief

Recommended Posts

Konecne som dnes po oprave remena preuftoval T-cko;) Bilancia 100KM = 15Litrov benzinu (bol so mnou aj fotrik,ze nech mu ukazem co je to zazrak):mrk tak som mu ukazal a popustil mu uzdu:aut,nonstop mu stali chlpy na ruke ked som auto parkoval a vystupil tak mu bolo zle a nejak pobledol

no nakoniec s neho vysli slova citujem \"to co bolo vsak to je nie je auto ale stihacka\":D

[upravil dne 20/7/12 21:19 od 313Mihal313]

post-31840-14109625772669_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...

V Budapesti je na predaj Mi16 s T-ckovym motorom a 6rychlostnou prevodovkou z modelu 306GTI-6 a elektronikou od firmy ATD performance;) za 3700€

ale pokial sa nemylim tak to je Le Mans podal tych sedaciek a tapcou:nevim

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/peugeot-405-mi-16-mit-405-t16-motor-umbau-budapest/165721329.html?lang=cz&pageNumber=4&__lp=4&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=19300&makeModelVariant1.modelId=15&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&negativeFeatures=EXPORT

post-31840-14109626386682_thumb.jpg

[upravil dne 21/8/12 16:14 od 313Mihal313]

[upravil dne 21/8/12 16:16 od 313Mihal313]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nevies ci je to cidlo na tlak a hladinu??? lebo ja tam mam iba 1pinove a ked ho odpojim tak mi neukazuje hladinu...ale steker je 2pinovy...pisal som do peugotu ci sa da zohnat to cidlo lebo uz ho zhanam asi mesiac a nikde pod takym ref.cislom ho nemaju:fnuk hadam v rakusku v centralnom sklade ho budu mat:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mi16: interiér tam je Le Mans.. na masce jsou Le Mans proužky...to že tam nejsou loga neznamená že to nemůže být Le Mans...prostě si je sundal no

jen teda nechápu proč tam nemá rouru do airboxu, takhle to musí brát teplý vzduch od motora

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...