Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Za kolik tankujete?


oddie

Recommended Posts

To tak nemůžeš brát. V podstatě je spotřeba auta na LPG o 1 litr na 100 km větší než benzínu (musíš srovnávat stejné auto). Jsou i lepší řidiči, mě to ale dlouhodobě vychází takhle.

Při ceně 16,90 za LPG a započítání pouze spotřeby PHM mě stojí 1km cca 1,80Kč. Při ceně N95 33,30 (jak jsem tankoval posledně) mě 1 km vyjde cca na 3,20. Není to ale zcela objektivní ve skutečnosti ten rozdíl v ceně za km vychází mnohem menší, ale i tak je tam úspora. A pochopitelně i ta ekologie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych se přiznal, ani nemám moc přehled, co je levné a co drahé, pač se většinou zapomenu podívat, kolik stojí litr :mad: U minulýho auta (4,2 V8) jsem si už zvykl, že ta +/- stovka na nádrž není při mém malém nájezdu tak moc podstatná. Ale v neděli jsem koukal a bral jsem u hypernovy v Průhonicích N98 za 38,20, N95 byl za 35,xy Kč (mínus sleva 1Kč/litr za nákup v Hypernově).

Z toho bych odvodil, že litr N98 je už běžně někde okolo 40Kč, ne? :myslim (půl roku jsem teď neměl auto)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska cesta Jihlava - Žďár ,netankoval jsem teda, ale čuměl po cenách (diesel)

Jihlava 33,90Kč (Ono,Tesco, ale i shell!! )

Žďár 37,80 (Benzina,Omv)

Máme to 30km a rozdíl 4 Kč :bojim:bojim

Holt v ZR nemáme bohužel někoho (ono, tesco) levnýho kdo by srážel cenu dolů a tak si tady dělají co chtějí :(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás PapOil, Lukoil, Kontakt i Benzina (jsou v rozmezí asi 4 km) mají naftu 35,50 a pak se dohodli na slevách (někdy o víkendu, někdy ve středa, někdy v pondělí, ale všichni ve stejný den) a to mají všichni slevu 2 Kč na litru, takže já tankuju už docela dlouho za 33,50. Jen Verva je asi o 2 kačky dražší. Ale je to spíš kvůli tomu pocitu, protože v celkových nákladech to není zas tak markantní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...