Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Za kolik tankujete?


oddie

Recommended Posts

V 12/11/2016 at 12:40, Lihous napsal:

Presne tak jde o najezd kdyz jsem tankoval u nas a ted vice mene jen PL ale cas od casu D A ale i F a I .... zalezi kde zrovna jsme ale v CZ uz jen skutecne kdyz je zle dokonce i nezavisle topeni krmime vsim jen ne CZ naftou ;)

To už je spíše paranoia na český trh. Nic více. 

Mam s Ulyšákem po Evropě taky něco najeto a  a nic zavratneho  se spotřebou nepocituji. A ani letos cca 4000 km s fobií na benal. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě ,že to máááám bez déééépehá

před 3 hodinami, Lihous napsal:

Ja to nikomu vyvracet nebudu - pokud se krmil bufik nasi naftou tak hulil - tou polskou nic .....?
Uz jsem to psal mame oddelenou nadrz / lahev bylo to "docasne" a ...... je tam stale.

Ted koukám v podpisu,jsi jezdil nejaké rally ,že krátká špajzka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro Peta : I polaci Shellku maji "jen" pro kafe a bagetu.Co mam zname tak preferuji BP,StatOil a Orlen .....navic jezdime tam hodne dlouho - to jsem uz psal nekolikrat a spokojenost pro me je taky dobra.
https://www.statoil.pl/pl_PL/pg1334106983566/klient-biznesowy/paliwa/paliwa-zimowe/milesPLUS-diesel-arktyczny.html dle odkazu by nemela mit ani "bio slozky"

Pro Milan+: Nejezdil puvodne to byla serie S125L ale jak sel cas tak se poridil motor - ten se upravil .....,prevodovka zustala i s napravou no ....  jezdilo to nadherne co si vic prat ve sve dobe....

Upraveno uživatelem Lihous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Dnes plná nádrž Verva 100 benzín za 33,70 .... Že bych taky konečně přestal chválit a začal pitchovat, jací jsou to vydřiduši ? :aut

Btw našel jsem jeden hezký graf pro srovnání (ne Verva, ale N95, který dnes tam, kde jsem čepoval měli za 31,50/L)

benzin2007-20121.jpg

 

 

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...