Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Za kolik tankujete?


oddie

Recommended Posts

V 19. 1. 2023 at 19:13, dýzl napsal:

Dnes jsem doplňoval  LPG na MOLce-16,9 a navíc jsem dostal vyhubováno, že jsem volal obsluhu, proč si nenatankuji sám!! 

tohle na me taky zkousely, tak jsem na ne rval ja, at si poradne prohlidnou, co mam napsany na aute (BOZP, PO a revize VTZ) a okamzite to valej natocit, protoze jinak tam posilam kontrolu :D 

V 19. 1. 2023 at 19:36, sitler napsal:

Ja to volani obsluhy nechapu :)  takovej prezitek... a nektery pumpy na tom nesmyslne trvaj. Proste prijedu, klapnu, opru se o tlacitko a cekam... nebo otocim prepinacem. Prelejt to stejne nejde...

prezitek? Ta obsluha je na to specialne skolena, ty nejsi skoleny na manipulaci s timto zarizenim. Uz jsem par popalenych rukou videl, kdy to clovek bohuzel spatne nasadil a bylo to hned....... Mozna to je prezitek, ale kdyz se pak neco stane, tak tobe zdravi nikdo nevrati, pojistovna ti uraz neuzna a to nemluvim o moznych majetkovych skodach kdyby to udelal bum ..... :D 

apropo ja bral vcera euroil95 za 37,2 :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, sitler napsal:

Cely nemecko, rakousko, italie, holandsko i francie tankuje samoobsluhou :)  Proto to mam za prezitek... 

Ale chapu, ze BOZP ma profesni deformaci :D 

treba to tam maji vyreseno nejak jinak, to nevim, ale rozhodne v nemecku jsou platne normy a vyhlasky a skoleni pro manipulaci ci plneni zarizeni s technickymi a horlavymi plyny.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 1. 2023 at 16:16, Péťa napsal:

Polskem pojedu v neděli do Velkých Losin, tak já se podívám. Ale poslední dobou tam vycházel dráž, než v ČR.

Včera Orlen na výjezdu z Klodzka měl N95 za 6,75 Zl a čím blíž k hranicím s ČR, tím dráž :D Na hranici už cca 7,30 Zl a nafta o 1 Zl dráž 😮

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...