Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Za kolik tankujete?


oddie

Recommended Posts

Včera koukám na Pumpdroida-ropa za 36,90 a benál za 34,90. Dnes po obědě jsem si půjčil synovo C4 -dojezd měl jen 270km, měl by to jen na příští týden ježdění do práce, tak říkám  mojí že mu to nakrmíme.  dal jsem mu plnou  nádrž nafty-(bez aditiv)  1511kč. Litr za 35,90. N95 za33,90kč . T-ONO. 

Upraveno uživatelem dýzl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Dnes mimo jine i zdvorilostni navsteva - ne jedna u nasich severnich sousedu - dohodlo se neco nataceni vc. dronu ale to sem nepatri ....
Sem patri ze v Pl si ceny nechavaji stale stejne - tak ze u nas po delsi dobe v Nachode Benzinka v oblezeni a u vetsiny stojanu >3-4 auta .....

Me potesil udaj po natankovani / v Pl / - to jest ze mame motor vice mene v dobre kondici.
Realne se da najet cca 1400/1450km ;)

20221229_141848[1].jpg

20221229_141641[1].jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

OMV a Benzina v Pribrami D - 35,90 a N95 34,90, to cumim, MOL Pribram D - 36,90, N95 - 34,9.

Na Praze 4 se jim asi na OMV prehodila cisla, tam maj vsude D 39,5 😛  (N95 38,5)

 

Upraveno uživatelem Ferry
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem doplňoval  LPG na MOLce-16,9 a navíc jsem dostal vyhubováno, že jsem volal obsluhu, proč si nenatankuji sám!! Jinak snad všechny čerpačky v JH mají stejné ceny-N95 za 34,9 (mimo dvou -Frukoil a jedna benzina 35,9)  naftu asi všechny za 35,9

Upraveno uživatelem dýzl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to volani obsluhy nechapu :)  takovej prezitek... a nektery pumpy na tom nesmyslne trvaj. Proste prijedu, klapnu, opru se o tlacitko a cekam... nebo otocim prepinacem. Prelejt to stejne nejde...

 

Jinak Benzina-Orlen Prelouc, nafta za 36.5/l...  uz zase plna nadrz, ani ne za tyden... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...