Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Za kolik tankujete?


oddie

Recommended Posts

Co se týká Fejsbůbového překupnictví - normálně bych to střílel, aspoň do kolena. :bacha

Přesně kvůli těmhle dobytkům je tento problém. Kdyby to neskupovali i když to nepotřebují a jelo se normálně dál, tak by se to časem vyřešilo a cena by zůstala stejná. :blicismajlik

O5 sorry za :xvul - dneska už nic nenapíšu :ticho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele byl jsem teď u kámoše na krámě. Vím že tam mívá pod stolem zašité 2-3 desítkové kanystry tak jsem si říkal vemeš dva jeden nějak pošleš BubakGS a ten druhej snadno udáš.  Tak jsem tam nakráčel a říkám pane vedoucí dej mi ty dva schované kanystry AdBlue a kanystr oleje a on povídá no olej bezevšeho ale AdB nemám včera sem prodal poslední chlap přišel a že aspoň pětilitrovku a já mu říkám mám tu poslední desetilitr tak ho sem dejte a dal mi o 300 Kč víc než jsem chtěl že prej to nikde nemůže sehnat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008
před 2 hodinami, BubakGS napsal:

meli dovezt AdB na pumpu

a nedovezou, to si buď jistej, Co kde bude všechno půjde přednostně do firem, jinak nastane total chaos

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, sitler napsal:

tvl, ze bych vytahl 27 000,- a dolej si do frydku pro to 1000l IBCcko a pak to rozprodal za 50/l ... :D :D  :D  . Rekl bych, ze by to nebyl problem udat :D  :D

Takhle se začíná s podnikáním.🤣

Ale prodat musíš za 80 aby ti po zaplacení nákladů a odvodů zůstal nějakej zisk. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..šťastný to lidi. Tady o AdB nezavadíš ani omylem. Se nakonec budu muset vypravit do Ostravy k těm šmelinářům s AdB z Polska... 😀

Jinak teda děkuju všem, co se mi pokusili pomoct. S Lihousem jsme i pěkně pokecali o autech....

Upraveno uživatelem BubakGS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...