Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Za kolik tankujete?


oddie

Recommended Posts

dneska Nehvizdy EuroOil NM 35,40    BA 95 36,40 ten lepší BA 37,40 a AdBlue 69,90 a kluk se ptal soudružky u pokladny proč to za dva dny skočilo o 60 korun a bylo mu rečeno že se toho vytankuje moc a že jsou malé zásoby tak aby lidi netankovali do zásoby. Tak jako ty zelený Gretomozci si vymyslí že to je potřeba k provozu aut pak někomu jebne v kouli přestane vyrábět nějakou složku bez které to nejde vyrábět a aby se to moc nekupovalo tak se to zdraží. To je logika fakt na úrovni.  Tímhle tempem si myslím že příští rok na jaře se strhají kobyly aby bylo dost hříbat protože za dva roky budeme zase jezdit na koních kdo bude mít to štěstí a bude mít tu hemelku kde zaparkovat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci z dodávek už postovali adblue na stojanu za 99,90 jako masakr, jsme omylem loni koupili 5l kanystr místo destilky (šahli jsme vedle) a nakonec to snad byla i dobrá investice. 😄

Ještě že mě tahle ekologie obchází obloukem.

 

Upraveno uživatelem Charlie 607
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

Vím, že sem se to nehodí, ale snad to nebude takový problém.

V práci jsme řešili co může fungovat bez AdB. Všichni známe případy kdy se do kamionů lila voda..  Takže u těch busů ty malinko starší jsou schopny bez AdB fungovat ( pochopitelně s jinými emisemi), ten systém se dá obejít. U těch nových vozů, to možné není protože už mají čidlo kvality AdB, takže bez kvalitní močoviny už nenastartují.

Mě zajímá zda v autech, těch novějších máme taky takové čidlo.  Jen ze zvědavosti a zájmu, vodu tam lít opravdu nechci 🤣.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo hoši začínám hledat vojenskou T 815  příp. pokud modernější tak vyřazenou hasičskou cisternu páč ty mají vícepalivové motory a pojedou na všelijakou směsku co do toho nalejem a vůbec nepotřebujou AdBlue.  Ale je fakt že včera už o problému AdBlue byl článek i na w.pozary.cz kde je zmíněno že CAS problém mít nebudou protože ty mají vyjímku a jsou osazovány vícepalivovými motory a navíc mají systém upravený tak že fungují bez omezení i bez AdBlue ale že problém budou mít na menších zásahových vozech různá VEA,DA, RZA což jsou vozy stavěné na základě dodávek případně SUV nebo klasických teréňáků a ty bohužel tu vyjímku nemají takže u těch když to dojde tak se ty vozy zastaví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska v Lbc u Globusu nafta za 33,90 a 5,6 l AdBlue za 29,90 . Víc se mi tam nevešlo, i když auto hlásilo 2400 km dojezd. Čekal jsem, že se tam vejde tak 10l. A po ujetí 20km auto stále ukazuje dojezd 2400 km - je to nějaký divný :myslim

Upraveno uživatelem pavelu96
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ONO už nemá za 9,90,- ale za 16,90,- teda mnělo. Dnes jsem u nich nepochodil,mněli v Mošnově vyprodáno zítra ma dojít další dodávka,cenu mi ale pokladní nedokázala říct.

Byly jsme nakoupit i v Globusu v Plesné, kde minulý týden mněli Adblue za cenu kolem 19,90,- dneska mněli na cedulce cenu 29,90,- a taky už nebylo. 😲

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera jsem se koukal do App EuroOil a v Ostravě na Muglinovské BA98 za 37,40 tak jsem si říkal super, zajedu natankovat. Dnes jsem tam dojel a cena už 38,20 😁 V okolo nejlevnější Verva100 už 39,90 většinou však 40,40 Kč Takže magická hranice překonána a uvidíme kam to půjde dál. Alespoň je ještě co tankovat, vám kluci s Adblue vůbec nezávidím, to je fakt situace.... 🤔

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Péťa na Olomoucku právě žádné ONO není. Nejbližší je u Kroměříže a (nově) u Studénky - ale pokud neměli v Mošnově, tak pochybuju, že na té druhé budou mít.

@BubakGS a nezkoušel jsi za Hornbachem v areálu ČSAD? Teď nemyslím žlutou Vena-trade, ale přímo v areálu ( z druhé strany H.). Jmenuje se to Nickey ( asi:)) tady v NJ jsou taky, je to tady samoobslužné a Ad-B mají ze stojanu. Klidně bych ráno zkusil vzít, ale nemám vhodný kanystr. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obávám se, že se musí dolít minimálně 5 l AdBlue aby se to zaregistrovalo, pokud se objeví hláška dojezd 2400 km.

P.S.: Tak ne, 5 l se musí doplnit při úplném vyjetí AdBlue do nemožného nastartování.

Upraveno uživatelem HonzaZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...