Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Za kolik tankujete?


oddie

Recommended Posts

@FruktisJá si pamatuji i tu reklamu. V hodině někdo otevřel jogurt a učitelka zakřičela: "Kdo to byl?" A někdo na to Fruttis 🤣 A taky si pamatuji jak byl ten jogurt hnusný. Bylo to po revoluci a každý obdivoval obaly atd ale že se to nedalo žrát po těch plnotučných ve skle nikdo neřešil 😁 Hlavně že to byl **** ze západu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, ozzy56 napsal:

 pamatuju jen samý pád 😂🙈

Bodejť by ne ... pozoruju tě už delší dobu: rum / Radegast / jégrmajstr / Radegast ... pak zase hajnej .... to se pak nediv že furt padáš.🤣😂

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes odpoledne jsem chtěl zajet ke Globusu pro AdBlue, ale tam narváno jak před Vánoci (nafta za 33,50) :bojim

Tak jsem při cestě pro pečivo v Lidlu vzal poslední ze dvou 10l kanystrů co tam zbyly z včerejší plné palety... (řekl bych, že to kupovali i lidi co to vůbec nepotřebují) :roll

Takže, až mi někdy dojde, tak můžu říct, že tankuju chcanky za 19,90 za litr :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já byl na ONU Tůmovka v neděli a ceny odpovídají. Ceduli "vyprodáno" na stojanu AdB neměli, takže předpokládám, že nebude problém. Jestli by někdo chtěl, mám tu 50l konev, tak jí tam můžu dojet naplnit a za 15/l přeprodat :D :D :D  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...