Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Za kolik tankujete?


oddie

Recommended Posts

@sitler tos měl nádrž tak kolem 40 litrů?:papa Já beru kolem 32 a při současných cenách je to kolem 450 za plnou. Tady v NJ je asi za14.50, ale nedávno jsem jel do Prostějova a tam jsem bral za 12,40, tak jsem litoval, že se to nedá nabrat do zásoby jak benzín do kanystru:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...vetsinou tam, kde mi dojde... a beru jen premiova paliva (benzin i naftu), protoze se mi to dlouhodobe osvedcilo na nekolika autech a motorkach (poslednich skoro 20 let).   Vcera jsem musel bohuzel na D1 a Benzina mela lisovane dinosaury (Verva Diesel) za dost vostrych 36,90 Kc za litr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zeptám se bez ironie jak se tankování prémiových paliv vyplatí a projeví na motoru ?

já tankoval celý řidičský život (50 let) jen Special, Super, obyčejnou naftu, pak BA 95, poslední roky s VIF a nikdy jsem neměl s motorem problém, je pravda, že pokud auto mělo paliv. filtr, tak jsem ho poctivě měnil, možná jsem měl i štěstí na pumpu :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Tak to asi proto, že ty citlivé motory máš až ty "poslední roky" jak píšeš a @ozzy56 tebe se to netýká bo ty máš auto na pár nádrží a pak to vyhazuješ a bereš další 🤣 Ty se tam můžeš i vymočit a budeš to mít bez poruchy 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, ozzy56 napsal:

zeptám se bez ironie jak se tankování prémiových paliv vyplatí a projeví na motoru ?

já tankoval celý řidičský život (50 let) jen Special, Super, obyčejnou naftu, pak BA 95, poslední roky s VIF a nikdy jsem neměl s motorem problém, je pravda, že pokud auto mělo paliv. filtr, tak jsem ho poctivě měnil, možná jsem měl i štěstí na pumpu :myslim

...no, tak že třeba na mem soukromem Galaxy jsem najel 210.000 km za 7 let (primovstrikovy EcoBoost) bez toho, aby se zakarbonoval, klepal, propaloval si pisty (prej chyba ecoboostu - howno.. debilni majitele), mel potize se vstrikovacim cerpadlem nebo vstriky nebo s celou palivovou cestou nadrz-valec. V premiovych palivech neni klasicka bioslozka, ktera degraduje a kurwi cestou v motoru, co muze. Galaxy do dneska jezdi jak z praku, motor krasne seveli....   To plati o benzinu a jeste vic o nafte.   Velkou cast potizi modernich motoru (benzinove primovstriky a naftove CR) si zpusobi debilni uzivatele sami, protoze ty motory dlouhodobe nezkousnou jezdit na naftu (benzin) z kanystru od Franty z mistniho JZD...  Bohuzel....  A tech aut s modernimi motory jsem za poslednich 20 let mel fakt hodne (jezdival jsem cca 80.000 km rocne - Evropa, Asie i Amerika) - jak svoje vlastni, tak firemni  s rozptylem Octovka II FSI pres A6 Avant az po S-kladu Medveda.

Upraveno uživatelem BubakGS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak moc to ovlivňuje životnost atp.


Ale pokud se tankovalo v zatracovném PL spotřeba min o -1l na 100 repas vstřiků na Pl naftu cca 100tis než se začal některý hlásit ne že byl KO
Na naší naftu po třetí nadrži na repasu vstřiků cca 50tis/km a dva KO
O hluku a kultivovanosti netřeba mluvit - ale je fakt že tyto věci mimo jiné sledujeme v práci a jsem tak trošku / víc /postižený ;)

Teď tankujeme EuroOil bez bio předtím Verva Benzina ...??

Je taky fakt že motor má dle tacho. 380tis ale v realu + 150-200tis navíc.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Mě by zajímalo paliva od EuroOil BA 98 jestli je to jen vyšší oktan a bez lihu nebo je tam i nějaké aditivum. Nikde nic nemůžu najít že by to bylo aditivované

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...