Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Za kolik tankujete?


oddie

Recommended Posts

Za cestu po Moravě a Čechách 1x ve Frýdku-Místku plná N95 za 29,50 litr (tak málo jsme už pak nikde neviděli), teď naposled u přehrady Lipno plná N95 za 29,90 litr :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nafta 31,50 na Benzině

ruší nám tu Pap Oil a místo něj bude MOL . V Ltm je Molka dražší jak dvě Benziny v jejím okolí , už jsem jim tam vynadal ještě než je otevřeno :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milane v DP tankuju od té doby ( cca 6 let)  co se povedlo odborářům prosadit prodej pro zaměstnance. A troufnu si napsat že na lepší naftu jsem nejezdil. Hlavně tam je tak rychlý obrat nafty že to žádná pumpa u silnice nemá takže je pořád čerstvá týdně se tam stáčí tři až čtyři návěsy každý má nějakých 30 tis. litrů možná víc.  Hlavně všechny busy mají motory Iveco a to je jak známo vcelku háklivé na kvalitu nafty.  A další věcí je že tzv. přechodné období tam není téměř znát protože zimní naftou se zaváží dva týdny dopředu než to požaduje zákon a obráceně při přechodu na letní se jede ještě týden někdy i déle na zimní protože nikdo si nedovolí aby došlo k takovému průseru jako před lety kdy se během víkendu ochladilo a většina vozů už byla tankovaná letní naftou a v pondělí se ty vozy které stáli celý víkend nedali nastartovat tehdy to odneslo pár potentátů a od té doby se nafta hlídá jako oko v hlavě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle by se mi také u ČP hodilo, máme velice podobné podmínky, obrovská výtoč - čerstvá nafta EuroOil, ale bohužel nemáme nárok jí chtít tankovat do osobních vozů...

Vozový park tvoří Iveco a co jsem slyšel, vstřiky vydrží 500 000 KM což je podle mě slušné - nafta bude kvalitní, alespoň na CZ poměry :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...