Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Za kolik tankujete?


oddie

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Soudě dle stále hustší a hustší dopravy jsou pořád PHM příliš levné. Už jen to, že posledních cca 10 let je Natural 95 neustále mezi 30 a 40 korunami, málokdy méně a prakticky nikde více o něčem vypovídá... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je. Jenže vlézt do auta je tak snadné :roll

Tohle by bylo na jinou debatu. Jasně, že někdy a někde je auto stále jasná volba. Jenže v tomhle případě ty kolony moc nehrozí. Kolony se týkají hlavně velkých měst, kde už je většinou to MHD na použitelné úrovni.

To si ale musí každý "spočítat" sám, co je pro něj výhodnější. Já si raději ráno sednu za 12Kč do autobusu a objedu kolonu pruhem pro MHD, i když jsem pak večer doma o 15-20 min. později, než bych byl autem :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi tak 5-8x za měsíc musím do práce autem, takže zbytek do cca 21 pracovních dní bych mohl MHD, ale to pak za 30 Kč tam a za dalších 30 zpátky :o (ani síťovka se mi nevyplatí), takže vlastně jezdit autem je levnější (litr nafty tam a litr nafty zpátky na cestě do práce neprojedu)

pravda je, že mi MHD stojí pod oknama a taky je zastávka blízko práce, ale abych platil více za MHD, než za jízdu autem, to bych byl BLBEC PITOMY

všude píšou, že se od komančů obecně zdražilo cca tak 10x , plat se mi taky zvedl cca tak 10x, takže to vypadá OK :), ale ty kujvy zvedli cenu jízdenky na 30 korun!!!, přitom mají plnou hubu jak by se měla hojně používat MHD !!! asi proto, aby měli pro sebe prázdné cesty... :D, proto ve výsledku jezdím každý den všude autem  :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To spočítat jsem dal do uvozovek schválně. Výhodnější, neznamená vždy nejlevnější. Ne pokaždé je ale důvodem "proč zrovna já musím jet autem", že je to nejvýhodnější. Ale jak jsem psal, to je na jinou debatu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naposledy v neděli, klasika Týniště nad Orlicí, Eurooil. nafta 32.90.

Zajímavé je, že když cena ropy vyletí, cena PHM ji okamžitě následuje, ale to že teď spadla za poslední měsíc na úroveň letošního jara (z 85 na 65 USD) se na ceně paliv projevilo jen tím, že ceny přestaly nebo zpomalily růst. Jo jasně, budou vánoce, je potřeba spotřebitele podojit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...