Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Za kolik tankujete?


oddie

Recommended Posts

Myslíš, že palivo z ONO je noname?

Myslíš,že ostatni benzínky (třeba Shell, ÖMV) mají jiného dodavatele?

Myslíš, že aditivují benzín opravdu kvalitnějšími aditivy než třeba ONO?

Myslíš, že vysoký zisk ONO není dosažen sníženou marží a zvýšeným prodejem z důvodu právě těch ponížených cen? A že proto na něj ostatní nasazují?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky si myslim ze je to uplne jedno.

Na ONO sice ted uz nejezdim ale problem jsem nikdy nemel.

Odchazeni vstriku je spise problem jejich technologie a citlivosti a samozrejme i pridavani biobabisu.

A pokud netankujes zrovna "premiovku" tak ona efekta od Benziny, fuelsave od Shell atd taky neni zadna velka vyhra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na naftu z ONO máme najeto určitě přes milion km, já osobně tak 400tkm. Žádné zvláštní problémy jsem nikdy nesledoval, jeden můj transit má najeto cca 750tkm a má stále ještě původní vstřiky, bez zásahu. Naftové filtry jedině origo Ford.

Nicméně, ve Vysokém Mýtě, kde obvykle na ONU tankuju, jsem "objevil" před cca rokem Benzinu, taková ta samoobslužná, Express. Cena stejná jako na ONO, max o dvacetník více, jak kdy. Lidí míň, žádné fronty. Co je ale zajímavé a proč to píšu, co jsem začal tankovat na té Benzině, tak mám dlouhodobou spotřebu o cca 1l na 100km nižší. Místo 11,5l mám teď 10.5. Je to vysledovaný průměr za cca 100tkm, píšu si kilometry a každé tankování, předtím vycházelo těch 11.5. Jezdím pořád stejně, většinou tempomat na 87-90km/h.

Zdá se mi, že to i jede o malinko líp, ale to může být subjektivní pocit. Naopak pokud musím vzít na ONU, třeba na Nýřanech, tak se mi pak zdá, že slyším lehounce při polovičním plynu "cvakat" 1, možná 2 válce/vstřikovače. Na Benzinu to nedělá.

Takže, pokud je někde Benzina Express, vždy si s radostí vezmu plnou a jsem si skoro jistý, že není nafta jako nafta.

Ale znovu opakuju, nafta na ONU je taky v pohodě, ničemu nikdy neuškodila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...
  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...