Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Za kolik tankujete?


oddie

Recommended Posts

V 12. 6. 2017 at 23:37, vendelinek napsal:

V pátek u Benziny 30.10 kč benz 95 ,do plna jako vždy ,nechápu jedince, co jezdeji k benzině pro za 300  nebo pěti kilo :myslim

Odesláno z Samsung J 5

tak já třeba beru pokaždé za 1000,- a vystačí mi to asi na 2 týdny ježdění do práce a couračky. Zase brát plnou a mít mrtvou zátěž se mi moc nechce mít. Ale souhlasím s tím braním phm za 300-500 někdo i za 200 to je fakt na palici, protože ty prachy stejně pak vrazím zase do benálu a jezdit furt na čerpačku by mě fakt nebavilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, KingSpade napsal:

tak já třeba beru pokaždé za 1000,- a vystačí mi to asi na 2 týdny ježdění do práce a couračky. Zase brát plnou a mít mrtvou zátěž se mi moc nechce mít. Ale souhlasím s tím braním phm za 300-500 někdo i za 200 to je fakt na palici, protože ty prachy stejně pak vrazím zase do benálu a jezdit furt na čerpačku by mě fakt nebavilo.

Mrtvá zátěž v běžném provozu?:myslim:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6/17/2017 at 22:28, KingSpade napsal:

tak já třeba beru pokaždé za 1000,- a vystačí mi to asi na 2 týdny ježdění do práce a couračky. Zase brát plnou a mít mrtvou zátěž se mi moc nechce mít. Ale souhlasím s tím braním phm za 300-500 někdo i za 200 to je fakt na palici, protože ty prachy stejně pak vrazím zase do benálu a jezdit furt na čerpačku by mě fakt nebavilo.

Jo, taky beru vetsinou za castku kolem litru... ale hlavne proto ze nerad vyjizdim nadrz do prazdna v beznem provozu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve čtvrtek u nás na dvoře (DPP) nafta   25,89 Kč/l.   Venku na silnici je okolo 29 Kč/l.

A k tomu tankování za pár set korun, myslím si že to je fakt divočina pokud auto jezdí každej den tak to nemá smysl a o mrtvý váze ve voze no tak to už je fakt úlet. Auto je konstruované na to aby sneslo tu zátěž jak je napsáno v techničáku. Ano je pravda že když jsem nedávno něco stěhoval a pak jsem jezdil asi tři týdny bez zadních sedaček a bez věcí které běžně tahám sebou tak byla spotřeba příznivější cca o 0,3-0,4 L/100 km  ale to je v běžném způsobu používání auta téměř irelevantní údaj. Možná dokážu pochopit když někdo parkuje na místě kde to z bezpečností není nejlepší a nejezdí každý den ale spíš jen na víkend tak že auto do auta natankuje v pátek před odjezdem o trochu víc než má v plánu vyjet a pak to v neděli zase odstaví skoro suché ale i to je vcelku extrém.

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 3 týdny později...

Včera, pumpa Globus Pardubice, N95 (Slovnaft) za 27.90 Kč. Natankováno do plné za účelem zahnání "hladového oka", takže přibližně 32 litrů do druhého vypnutí pistole.

Mimoto, včera do benzínu poprvé přidán "Bluechem Oxicat". Aditivum na pročištění lambdy, katu, ventilů... Labdu jsem měl v úmyslu nafotit, abych měl pohled na "before & after", ale nepovedlo se mi ji zatím povolit. Zkusím to prokápnout brzdovkou, snad to povolí.

Pro zajímavost, vývoj ceny N95 - tak jak jsem tankoval od pořízení vozu (2014):

cenaN95_20170705_20170717.jpg.ce6dbbb14911c5d7c78ad80da8353c17.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...