Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Za kolik tankujete?


oddie

Recommended Posts

Před hodinou, Lihous napsal:

Ale ja vam to neberu - kdyz mam moznost s radosti natankuju jinde.
V corone prvni vlne nam po cca 50tis km odeslo vse kolem vstriku - to jsem musel tankovat u nas - tak ze s diky ee :papa
Je s podivem jak u nas je problem s emisema treba v D nikoliv - a proc asi?
Zeptejte se dovozcu co udelaji emise na dovezenem aute s palivem tamni zeme a jak to projde nasledne s nasim palivem a jak to prozmenu neprojde ale to jsme zase :xvul
Ale prosim ptejte se tech co vam reknou realitu.

Rad budu informovat jak moc ci malo to stoji okolo nas kdyz pojedu ;)

Kolik,že má ta Tvoje 406 namotáno,když za covid pade? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oficialne 400tis kdyz zacala korona bylo na vymenenych vstrikovacich cca 35tis zacalo se tankovat u nas a zkaza byla na svete.

No a srovnavat stare dobre s tim co se produkuje dnes je trosku mimo - motor v P205 byl vice mene nesmrtelny - kolega ma naftu bez turba
v P405 ma nalitano kolem 700tis  a stale mu to vrci.


No doplnim koukam se do karty zakaznika a zacal jsem tam jezdit v Srpnu minuleho roku po ukoncenem ockovani a do konce roku natankoval 1046l na kolik km to stacilo
si pri prumerne spotrebe cca 7l/100km spocitate kazdy sam  :papa

Upraveno uživatelem Lihous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Benzin v Polsku na Shellce dnes 5,87 Zl/l ;) Ale mamrdu nezklamali, na Totemu svítilo 5,82 Zl :( Teprve u stojanu se dozvíte skutečnou cenu. Kyž jsem mu to u kasy říkal, tak se tvářil, že nerozumí slovu "Totem" a "Poutač".

I tak to je skoro o 2,- Kč na litru levnější než naše ONO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Péťa Mam stesti na obraceny scenar ale u nich se me zamlouva ze se to skutecne hne jedno kam .
U nas v radiu  .... klesl o 0,16haleru .... ale vsichni maji 35,60Kc jako by koruna nemela jednotlive halere.
Platim kartou zaplatim treba 35,57Kc to zase vidim jako ja ze nas tak trosku drou ;)

Pojedu asi zitra tak budu referovat :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem se dnes v bedně dozvěděl, že v Polonii slevnili benzin o 10 korun, samozřejmě mám plnou nádrž 🙈,  tak půl roku (co bude prý platit ta sleva) v domovině tankovat nebudu, i když to mám do PL 25 kilometrů z domu i z chaty, no tak až natankuju, napíšu jak to jede na ten ,,špatný'' polský benzin  🤣😯, naposledy jsem tankoval v PL v roce 1992 😯 tak doufám, že měnit koruny na zlotuvky už nemusím a dá se platit kartou, asi naplním aj vanu 🙈😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dá se platit kartou a v PL nemají v benzinu tolik biosraček, takže já se jejich benzinu nebojím (i když jsem většinou tankoval u ONO, protože mamrdy nemám rád - a to mám celkovou zajížďku k jejich Shellce asi 2 km).

Upraveno uživatelem Péťa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes "konecne" cesta na sever k sousedum.
Fotka paragonu rekne vic nez mnoho slov.
I foto z totemu.

20220202_201252[2].jpg

20220202_154024[1].jpg

@Péťa Az ted jsem si vsiml ze mam stejnou cenu jako byla u tebe na Totemu mensi ale na paragonu vetsi ;) ale nerim to vsiml jsem si az ted.
 
A ten Toustik byl za jeden gros coz je spis prijemne prekvapeni ikdyz za tu utratu ;)

Upraveno uživatelem Lihous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a co jsem dlouho predlouho nevidel vyprodany benzin na polske strane - na nasi oblibene benzince - nastesti nafta byla.
Tentokrat beze slevy mlada pani si nebyla az tak jista byla tam sam tak ze tak viz text z jineho vlakna a doplnujici foto - tentokrat uz cena bya stejna jako na paragonu :)

Co jsem tankoval tak prijelo 5 aut s ceskou SPZ a vsichni - on neni benzin ??

Pekny vecer od sklenky cerveneho :papa

20220205_165039[1].jpg

20220205_165106[1].jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi před nedávnem zavřeli Globus pumpu kvůli rekonstrukci....
Tak si říkám že mám okolo nejvíc MOLku tak budu jezdit tam.
Bral jsem standartní diesel.
Nejdřív 34.9...v neděli podle mě 35.4 možná 35.9 teď nevím a nemůžu najít účtenku
A včera už 36.9 to asi někdo upadl 😂
Takže jsem vzal na milost Eurooil co mám u baráku a byl spíše dražší a natankoval jsem v klidu opět za 34.9

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EuroOil by neměl mít v naftě biosračky, to bych bral jako velké plus (taky tam beru naftu).

 

A ještě aktuální upozornění, Poláci začali kontrolovat auta a lidi z ČR, jestli mají potvrzení o bezinfekčnosti a v autech hasičáky 😮 Nejen fyzickou přítomnost, ale i datum expirace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě, dnes jsem to ověřoval a vyžadují to. Já jsem také přesvědčený (a celou dobu jezdím bez hasičáku), že auta registrovaná v ČR hasičák mít nemusí a tohle je jen cílená buzerace. Asi, pokud by člověk šel do sporu, tak vyhraješ. Ale mohu Tě ujistit, že diskuse s polským policajtem probíhá úplně jinak než s naším :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...