Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Za kolik tankujete?


oddie

Recommended Posts

před 21 hodinami, HanysR napsal:

Walker Ranger? Chuck Norris? 😁 

Jinak tak nějak cítím v kostech, že se podíváme letos ke čtyřiceti korunám. Už to tady jednou bylo. Uvidíme 

Chuck to má dobrý, ten pojede dál, i kdyby měl ručku palivoměru zaraženou do drnu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Používá tady někdo Benzina aplikaci s přidanou Tank kartou a platební kartou? Zajímalo by mě, zdali je to už natolik propojené, že se nemusí dobíjet ten Benzina účet? Nenapadá mě totiž, k čemu jinému by se tam měla přidávat bankovní platební karta. Jde o platbu u stojanu přes QR kód. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, HanysR napsal:

Zajímalo by mě, zdali je to už natolik propojené, že se nemusí dobíjet ten Benzina účet?

Propojený to je , peníze ti aplikace strhne z karty , kterou tam zadáš , jenom asi nebude sleva na palivo jako na Tankartě . Mě teda dobíjení problém nedělá , je to pár kliků v telefonu .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si ještě počkám na tankování,měl jsem plnou když se auto kupovalo,a ještě mám půl nádrže,takže čítam ještě musí měsíc aspoň vydržet,zatím mám jen +-250km najeto,to musí dát ještě aspoň jednou tolik,na to naše jezdeni po.meste a k babičce mi.to bere zatím 6litru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Tak mi přijde, že tankuju pořád 🤣 To tak málo jezdíte? Jako já teď taky méně jezdím ale žena je už týden bez auta bo servis tak ji vozím do práce a z práce. Sem tam něco dalšího. Minulý týden plná a už zas jen cca půl nádrže 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Mi vychází v této době tankování jednou za tři neděle až měsíc....holt nikam nemůžeme.

A abych nebyl OT, tak benzín N95 na naší EO - 31,40 :bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...