Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zkušenosti s elektronickou cigaretou...


Dadadavid

Recommended Posts

Lihovka? Ani omylem... To by bylo tak na tři dny... Přecijen ten povrch kapičku vlhne tím liquidem... Mno... zkusit bych to mohl... ale vzhledem k tomu, že povolje i lepidlo ze speciálních potravinářských popisovacích pásků... tak nevím... Zářez by byl optimální... Na to jsem ale poněkud... líný... Já chcu kouřit.. Ne se s tím furth babrat... Lubko se do toho pustil tak, že by to mohl dělat velkovýrobou!! :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D :D

Zarez mas hned hotovy, jeden ostry nozik, a ides :) Ale to plati pre TANK, neviem ako by to islo na W cku :)

No nic, vyskusam tie nove Cartomizeri s dual coilem, a pokial nebudem spokojny, tak asi zoberem tu nerezovu sietovinu, a skusim si urobit nejaky vlastny kont :) Mohlo by to fungovat.

Inak stale rozmyslam, ze fotrovi zoberem ten Willpro 14, v 02 mesiaci ked ma narodeniny sa s nim porozpravam, dam mu to precitat, je to domacej kutil :D Tak ked sa mu to bude pozdavat, tak to mozno objednam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bylo spíš pro Lubk0 než pro tebe;)

Aha takže design za každou cenu, nestačí pouze drážka, ale ona musí být ještě pěkně kulatá:D:D

Tak si cartomizer chytni do akuvrtačky a něčím ostřejším si tam můžeš udělat pěkné kroužky ale musíš mít sklíčidlo do průměru 13mm a i tak to bude tak tak aby si to uchytil. Nebo redukci našroubovat na závit v cartu a můžeš vrtat;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to vim proto píšu že bys měl mít 13 nebo si udělat tu redukci na závit a pak můžeš používat i 10mm. Cart má přesně 13mm ale problém je v tém alé přírubě co dosedá na baterku tam je to 14,5mm. Tím zápichem myslíš orádlovaný konec kovové části na kterou je nasazen ten plast? Když vrtačku dostatečně roztočíš a budeš to tím \"nástrojem\" jen škrtat tak to nepovolí. Samozřejmě doporučuji ozkoušet na nějakým starým nefunkčním:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inak teraz si to uz budem moct chvilu na tankoch robit bez zarezov :D

Mam Cierne, Biele a na ceste su Cervene a Modre cartridge na tanky :D:P

A bude to bez zarezov :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D :D

Inak stale rozmyslam, ze fotrovi zoberem ten Willpro 14, v 02 mesiaci ked ma narodeniny sa s nim porozpravam, dam mu to precitat, je to domacej kutil :D Tak ked sa mu to bude pozdavat, tak to mozno objednam.

Willpro14 se už nedělá, momentálně jsou pořadníky na WP XT http://www.willpro.cz/images/fbfiles/images/Willpro_XT_render_2_oez.jpg

a WP15 http://www.willpro.cz/images/fbfiles/images/WillPro_15_07druh_web.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No... to je sice hezký, ale to je tak pro kutily a ne pro kuřáky... Já zatím nakoukl n a baterky na netu. To je v poho...Jde jen o výměnu. Ve spojení s tím, že se dá pořídit elektronika se dá snadno vyrobit tz má vysněná duální baterka na dva carty. Baterka se dá vyměnit. Tyto věci jsou pro mě, jako pro kuřáka, který chce kouřit a ne se furt v něčem vrtat podstatné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak dneska dorazilo :D

2x 50 ml Dunhill

1x 10 ml Cherry

1x 10 ml Black Cherry

1x 10 ml ananás

5x cartomizer dual coil

2x atomize extreme V2

1x tank cartridge červene

1x tank cartridge modre

Prave teraz som si nakvapkal do toho Cartomizeru Dunhill a ananás, a este ho nemam ani roztahany, a uz teraz som maximalne spokojny :) Uvidime časom,ale je to absolutne suche, a ma to lepsi vykon sa mi zda, a hlavne lepsi tah ako tank ... Takze ked to takto pojde dalej, tak ten tank uplne odlozim ...

1x ten cartridge by mal zacat stracat dymivost (nie sa uplne odpalit) po 20 ml ejuice liqidu premium, ked si vezmete, ze za 239 kč je jich v baleni 5 Kusov, tak pokial by vydrzali 100 ml ich liqidu, tak to bude velmi dobre :)

System plnenia je horší, ale dá sa to preziť :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ty ses teda rozjel :D Já co mám ty carty, tak T nebo W me moc už nešmakuje.

A jinak pokud už budeš cítit, že trochu ztrácí na chuti a vatička už lehce lehne dolu. Tak ho pořádně propláchni vlažnou vodou a pak pořádně vysušit. třeba fénem.. Já ho dávam k NB k větráku, taky občas pěkně hřeje a nechám ten cart tam třeba 2 dny. A zase používám a jde to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No uz som ho rozfajcil, a ide jak víno :) Urcite to vyskusam. V kazdom pripade je s tym ovela menej prace ako s Atomizerom, myslim servis toho cartu ... Takze od Tank asi upustím :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...