Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zkušenosti s elektronickou cigaretou...


Dadadavid

Recommended Posts

Tak baterky 1300 mAh nejsou problém... Sám mám tři a fakt bohatě stačej... Životnost cartů je jiná věc. Přecijen je to tepelné zařízení. Ale mám lepší nápady: Konkrétně jednu mou baterku asi rozeberu a dám na druhý konec druhou elektroniku se závitem. Pak tam bude moci být druhý cart s jinou chutí. :-) Takový 2 in 1... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak baterky 1300 mAh nejsou problém... Sám mám tři a fakt bohatě stačej... Životnost cartů je jiná věc. Přecijen je to tepelné zařízení. Ale mám lepší nápady: Konkrétně jednu mou baterku asi rozeberu a dám na druhý konec druhou elektroniku se závitem. Pak tam bude moci být druhý cart s jinou chutí. :-) Takový 2 in 1... :-)

Když jsi takový kutil....bastlíř, to by tě mohlo zajímat tohle: www.willpro.cz

Sám mám dvě WP14 a už bych do čínské komerce nešel. Vše si opravíš a vyměníš sám za pár šupů a hlavně se zbavíš veškerých papírových ubrousků a kapesníků, páč nikde nic neprotéká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som na ten WILLPRO 14 pozeral :D

Ale popravde, ked som si čítal ten návod na zloženie, tak som sa dosť vystrašil !!! :D Aj na náradie, ktoré musím mať, napr frézku určite nemám, a na diely ktoré sú neni obsahom balenia. To by asi chcelo, aby to niekto pri mne už mal, a aby som sa to od neho naučil, takto by som to asi sám nedal ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inak mna serú len tie karty ...

Ako Extreme V2 funguje perfektne, vela dymu, zvykol som si hned na velkost, vyzerá celkom odolne, perfektný hit, uplne stačí.

Baterka 1300 vka sa mi nijakým spôsobom nepodarila za den vybiť.

Ale ten CARTOMIZER. Stále sa mi nedarí pri výmene knotov nejak nájst to správne mnozstvo, aby to chytilo rovnako ... Vzdy to bud preteká, alebo slabo tahá ... Rozmýšlam ze si objednám tú sitovinu na výrobu zeleznych knotov. Na forach som nasiel stránky z anglicka kde sa to dá objednať.

A aj ten tank nie je úúúplne bez chyby, ale v podstate mi nerobí žiadne problémy ... Raz za den to chce pretret, prefúknuť, znova vytreť zo servítkom, a fičí v pohode ...

Ale je to pomerne drahé. Chcel by som vyskúšať tú X2 coil, ale zase počul som na to aj vela negativnych nazorov... A neviem nikde najst, ci mi bude pasovať cartomizem s X2 coil na moju 1300 vku baterku ... Podla obrazku aj hej, ale nemam to ako zistit ... :/

Napriklad viem ze na EGO pasuju, ale neviem ci na toto ... Na toto je len zhodny diel v cartridgoch do tank systemu, tie su rovnake ako na EGO T napríklad ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inak mna serú len tie karty ...

Ako Extreme V2 funguje perfektne, vela dymu, zvykol som si hned na velkost, vyzerá celkom odolne, perfektný hit, uplne stačí.

Baterka 1300 vka sa mi nijakým spôsobom nepodarila za den vybiť.

Ale ten CARTOMIZER. Stále sa mi nedarí pri výmene knotov nejak nájst to správne mnozstvo, aby to chytilo rovnako ... Vzdy to bud preteká, alebo slabo tahá ... Rozmýšlam ze si objednám tú sitovinu na výrobu zeleznych knotov. Na forach som nasiel stránky z anglicka kde sa to dá objednať.

A aj ten tank nie je úúúplne bez chyby, ale v podstate mi nerobí žiadne problémy ... Raz za den to chce pretret, prefúknuť, znova vytreť zo servítkom, a fičí v pohode ...

Ale je to pomerne drahé. Chcel by som vyskúšať tú X2 coil, ale zase počul som na to aj vela negativnych nazorov... A neviem nikde najst, ci mi bude pasovať cartomizem s X2 coil na moju 1300 vku baterku ... Podla obrazku aj hej, ale nemam to ako zistit ... :/

Napriklad viem ze na EGO pasuju, ale neviem ci na toto ... Na toto je len zhodny diel v cartridgoch do tank systemu, tie su rovnake ako na EGO T napríklad ...

Síťovinu-mesh mají třeba zde http://www.ecigareta-shop.cz/product.php?id_product=520 ale POZOR musí být odizolovaná od kanthalu-odporového drátku, jinak šlusneš baterku.

Tady mají ještě něco pro e.kutily http://www.ecigareta-shop.cz/category.php?id_category=54 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ale ja nemam Ego baterku ale X2 :)

Inak pozeram na tu nerezovu tkaninu, jak to funguje ? Chapem ze sa nema dotykat spiraly, to je v pohode, chapem to.

Ale teraz vlastne ja ked zacnem tahat, tak ten \"podtlak\" vzduchu stiahne cez tu nerezovu spiralu liqid na cievku ?

Zanaša sa to nejako ? Resp, ako casto by som to menil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahaaaa, takze to pojde hadam :D

Ok, skoda ze som uzavrel a zaplatil objednavku, tak nabuduce si obejdnam ale 2 carti, asi iba tie vatove dualcoili, a uvidime co to povie :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inak mna serú len tie karty ...

Ako Extreme V2 funguje perfektne, vela dymu, zvykol som si hned na velkost, vyzerá celkom odolne, perfektný hit, uplne stačí.

Baterka 1300 vka sa mi nijakým spôsobom nepodarila za den vybiť.

Ale ten CARTOMIZER. Stále sa mi nedarí pri výmene knotov nejak nájst to správne mnozstvo, aby to chytilo rovnako ... Vzdy to bud preteká, alebo slabo tahá ... Rozmýšlam ze si objednám tú sitovinu na výrobu zeleznych knotov. Na forach som nasiel stránky z anglicka kde sa to dá objednať.

A aj ten tank nie je úúúplne bez chyby, ale v podstate mi nerobí žiadne problémy ... Raz za den to chce pretret, prefúknuť, znova vytreť zo servítkom, a fičí v pohode ...

Ale je to pomerne drahé. Chcel by som vyskúšať tú X2 coil, ale zase počul som na to aj vela negativnych nazorov... A neviem nikde najst, ci mi bude pasovať cartomizem s X2 coil na moju 1300 vku baterku ... Podla obrazku aj hej, ale nemam to ako zistit ... :/

Napriklad viem ze na EGO pasuju, ale neviem ci na toto ... Na toto je len zhodny diel v cartridgoch do tank systemu, tie su rovnake ako na EGO T napríklad ...

Síťovinu-mesh mají třeba zde http://www.ecigareta-shop.cz/product.php?id_product=520 ale POZOR musí být odizolovaná od kanthalu-odporového drátku, jinak šlusneš baterku.

Tady mají ještě něco pro e.kutily http://www.ecigareta-shop.cz/category.php?id_category=54 ;)

Pro ty kutily to je mooooc zajímavé!!§ Dík... Jen jim v nabídce ještě chybějí tlačítka a takový ty plastíky, co držej tu elektroniku v závitech. Až budou mít i to, tak to určo pořídím a udělám jednu baterku \"dual cart\" :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak objednal som

http://www.ejuice.cz/index.php?add=2323&lastIns=1325688809&pocet=1&x=37&y=13

a 1 konusovy kryt

http://www.ejuice.cz/konusovy-kryt-atomizeru-extreme-v2-cerny-matny-576

Tak som zvedavy, ako to bude fungovat. Pokial by naozaj 1 vydrzal 20 ml ich liqidu, tak by som to mal zhruba na mesiac a pol, co je oproti beznym Atomizerom k X2 jke o dost lepsie, a hlavne vyrazne lacnejsie ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tyhle dualy mam. A mam to na baterce bez konusu. Prvni naplneni je delsi nez se to pekne vsakne, musi se postupne a vzdy pockat. Az bude dole uz kapka, tak je naplneno. A kdyz to zacne ztracet chut, tak vzdy nakapu jen par kapek a jedu dal. Ten jeden uz pouzivam cca 14dni a chut stale beze zmeny. Pak mam ty jednoduchy, na zkousku jsem jeden pouzivany asi 3 tydny, poradne proplachnul ve vode a pak radne vysusil a da se smele pouzivat dal. Ale urcite ta zivotnost uz nebude stejna jako u noveho. Ja mam takhle v pozdre naplneny 3 carty s ruznyma liquidama a vzdy dle chute si je menim. A doma pak jen dokapnu. Nic z nich neprotyka, takze se clovek nemusi bat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U tanku to ide celkom jednoducho :D

Na boku do plastov som si spravil male zarezi, a uz stacilo len zapametat, co som kam nalial ...

Inak uz viacmenej budem skusat malo. Najviac sa mi osvedcil 24 Mg dunhill, do ktoreho prikapavam vzdy na konci asi 4 kapky ovocne prichute, teraz som mal čerešnu (trešen) a sa osvedcila. Tak som teraz objednal hned 2x50 ML 24 Mg dunhill, a 1x ananas, 1x vyšen a 1x čerešnu :)

V kazdem pripade som v tomhle stale novaček, ale i tak dakujem tomuto tematu, bez nej bych to urcite nevyzkousel, a bol by som stale proti ... Takto som to mal najskor ja s mojim nadriadenym, teraz uz tu cigu ma aj svagor, polovyckynej sestri manzel, kamaradova mam, a ted budu objednavat pro dalsi kamaradi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inak som sa dnes vyhral asi na X ty pokus s vymenou knotu ... A dnes sa mi to konecne podarilo urobit idealne.

Mal som uz odpaleny Atomizer, aj druhy, tak som ho rozobral, nasucho vypalil spiralu, zo stetcom ocistil, vytrel, uplne pekne... A dal som vedla seba 1 knot, a jednu polovicku s knotu, uplene sem je rozebral na vlakna, a pekne namocil do liqidu a zatocil... Zatiahol som spic jemnym drotikom, a napchal do hrotu co je na atomizeri.

Na spodku som to pekne rostrapatil, zarezal par nadbytocnych vlakien, aby to bolo presne na sirku cievky. Este som to prekápol liqidom, poskladal naspet, nahodi, roztahal, a takovej hit a chut ta cigareta este nemala :) Takze teraz si doslova uzivam ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...