Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zkušenosti s elektronickou cigaretou...


Dadadavid

Recommended Posts

Tak i po skoro poldennom tahani mi ELIQUA nejak nechuti. Ten Brigt je skoro bez chute, a ten doutnikovi tabak mi prijde dost sladky ... Ale je lepsi ako Brigt ... Este vyskusam ten French Pipe, ale uz tomu moc nedavam ...

Domínam ich asi tak ze s tym budem riedit tie premiumi, a uz ich nechcem :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já si nalil ten doutňas... To je pošušňáníčko. Jako vášnivý kuřák tuto chuť skutečně akceptuji... Žádná ovocná... ale pěkně voňavý doutníček... :-) Ale je z toho patrno, že to asi nepůjde bafat pořád, spíš na střídačku ty tři, co mám... Nejspíš podle situace. Něco v autě, něco v báru, něco v práci mezi kolegama...

Asi ti našroubuji na druhou baterku... (mám tři... :-))

[upravil dne 21.12.2011 18:58 od Edison]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Premiumi som mal tiez nejak v hlave ... Ale po case som si na ne neskutocne zvykol, a chutia mi uplne naozaj viac, ako normalna cigareta ... Na to ze tu cigu mam 9 dni, uz 4 dni nefajcim normalne cigarety. Proste mi to chuti viac ...

Davidoff mi chutili najmenej, su dost sladke, a najviac aromaticke (pre ludi, co sedia blizko teba) ... Najviac mi chuti dunhill, potom lucky a camel ... Ale na ten davidoff som si nakoniec zvykol, akurat teraz si z neho potahujem. Ale zas nie je to na stalo, treba to striedat, ta sladka chut omrzi :)

Eliqua ma uplne ine skupenstvo, je ovela redsia, a aj chut je menj vyrazna. Potrebu po nikotine zazenie, ale proste ta chut nie je ono ... Ostanem asi urcite pri premiumech, navyse ako pise edison, je tam obrovska skala chuti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak od včerejška mám doma to Wčko a čekal jsem to upřímně lepší, zatím se mi to nejeví lepší oproti Tčku.... Hit je menší a chut mi přijde nevýrazná, nebo spíš taková slabá.... až když z toho potahuju delší dobu a zahřeje se i ten náústek tak teprve potom je to trochu víc cítit, ale stejně .... No uvidíme, třeba se to ještě rozjede....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes mi zacal slabsie tahat Cartomizer, po 10 dnoch ...

Nebol nefunkcny, ale proste uz ten tah nebol taky, ako by mal byt. Nahodil som druhy, a aj ked teda tento neni oficialne rozoberatelny, tak som sa rozhodol to skusit podla BRIZANOVHo navodu.

A islo to ako po masle :)

Dal som Cartomizer medzi 2 dosky, a tlakom som stlále \"válal\" k sebe a od seba ... Vnútro cartomizeru sa krasne vysunulo, potom uz som len zatlacil srobovakom vedla hrotu, a ejha, bolo vonku. Krasnz pristup k hrodu, spirale a knotu.

Mam aj nejake fotky, len neni cas ich sem teraz davat ... Spirala bola zasrana uplne, a pri nahrievani jej svietila len asi 1/10 ... Pak som ocistil spiralu, podla sposobu co som nasiel na nete. Nahrieval som ju normalne napojenu na baterku, a stale som do nej fukal. Samozrejme nahrial, vypol, nahrial, vypol, aby sa moc nerozhavila. Postupne sa rozcervenavala stale viac a viac, az nakoniec svieti cela ako vianocny stromcek :)

Nechal som to vychladnut, presiel stetcom, a je jeak nova ... Knot ale bol celkom rozpadnuty, tak som to zatial nechal rozobrane :)

Skusim medzi sviatkami zohnat knot, a budem sa pytat aj na ten ocelovy. Za skusku nic nedam, ale akonahle je to vybrate s toho obalu cartomizera, je k tomu krasny pristup :)

Takisto som si trocha vytunil origo cartridge :D Tie boli v baleni ovela lepsie, ako ich nahrady, len mali malicku chybu, a tak som si ich troska premakol, a myslim ze s vymenou koncou vydrzia dlhsie ... Este na ne budem vymyslat medzi sviatkami nejake lepsie silikonove tesnenie, ale to chcem nejak vymysliet priamo na HROT ktory je v cartomizeri, mozno sa mi to podari :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Este ma napadaju 2 veci :)

1. Tieto knoti asi nebudu dobre, čí ?

http://www.ebay.com/itm/10-Yards-Square-Braided-Cotton-Candle-Wick-6-0-/270764190620?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3f0acdab9c#ht_500wt_1413

Pripadne nieco taketo

http://www.ebay.com/itm/American-Wick-kerosene-heater-wick-replacement-AW-20-/250955910817?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3a6e234ea1#ht_500wt_1413

2. Pokial by neboli dobre, co takto knot, ktory sa dava napriklad do ZIPPO zapalovacov ? Resp, ten co taha benzin a horí :) Ten by to mohol zniest nie ?

Urcite to bude v konecnom dosledku lacnejsie, ako vymena cartomizerov, je to praca tak na 10 min, a to som ochotny raz za 10 dni obetovat :)

[Edited on 23/12/11 19:58 by Lubk0]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno... s těmi knoty... To chce znát složení a jejich vlastnosti hlavně při vystavení vysokým teplotám a žhavým materiálům. Přecijen... taháš přes ně docela dost do sebe a nějaký plasty do svíček, který hořej a to do vzduchu... Raději bych hledal něco, o čem se píše na příslušných forech a někdo s tím má víc zkušeností.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já nevím, ale přijde mi že ten atomizer je kaput.... tahám jak o život a vesměs nic moc nevytáhnu a za celej den jsem si na tom nepochutnal ... :( Asi ho zahodím a zkusím ten druhej, ale začíná se mi to kouření značně prodražovat :D

.....a zkoušel jsi upravit to silikonové víčko? Když ho vydloubneš, má proti sobě prolisy na vedení knotu a pokud jsou malé, knot přiškrtí přísun liquidu ke spirálce. Stačí je ostrým nožem cca o milimetr rozšířit. Pak akorát vrátíš víčko zpět a bafáš.

Žiotnost cartu závisí právě na liquidu. Speciálně Premia od eJuice jsou chuťově dobrá (měl jsem TOP vannilla-capucino), ale bohužel se strašně napalují. Na druhou stranu Liqua, ta se nenapaluje takřka vůbec ale má málo příchutí. Je to takový kompromis, buď budeš kouřit Premium cca deset dnů na jeden cart nebo Liqu cca jednou tak dlouho. Já jsem už jen na Liquě a jsem maximálně spokojenej. Pravda komerci ( T, W a jiné) už nepoužívám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si dnes na zkousku zase naplnil cart W, ale jak uz asi mesic mam klasicky vatickovy 510. Tak me nejak to W nenadchlo:( A ted mam doma baleni vatickovych dualcoil a jeden jsem musel uz vyzkouset a to je velmi slusny tah. Hlavne nikde nic netece, zadny liquid v ustech. Skoro zadna udrzba a vydrzi hodne dlouho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi dneska dorazili dva náhradní cartomizery pro W. Objednával mi to kamarád aby jsme se podělili o poštovné. No a když mi to předával tak mu jden cart spadl na zem a praskla ta plastová trubička, říkal jsem si nevadí tu si vyměním z nějakého staršího, tak jsem vzal ten druhý a než jsem ho naplnil tak ho zkusím jestli funguje a ejhle ono nic, vůbec nezačal hřát :grr

No nenas*re to člověka?

Trubičku už mám vyměněnou a zase si pěkně pokuřuji, ale zatím se mi nestalo že by ze dvou cartů ani jeden nefungoval:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...