Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Klíček - elektronika pro dálkové zamykání


martin.holub

Recommended Posts

ja uz to tu na klubu popisoval asi 5krat dost podrobne, jak zapojit univerzalni dalku na puvodni central, vcetne vsech cisel dratu, atd. Fakt staci hledat (jeden odkaz uz jsem poslal). Zapojeni je jednoduchy

[upravil dne 20/11/11 19:16 od Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemá někdo doma zbytečný obal na klíček s infra dálkou pro 406 starý model? Jde mi hlavně o tu kulatou kritku tlačítka na odemknutí. Mám teď doma jenom klíček s dírou :D Co auto mám, tak používám rezervní klíček a odemykám normálně a až teď jsem zjistil, že tam vlastně mám centrál na dálku, i když jen infra :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemá někdo doma zbytečný obal na klíček s infra dálkou pro 406 starý model? Jde mi hlavně o tu kulatou kritku tlačítka na odemknutí. Mám teď doma jenom klíček s dírou :D Co auto mám, tak používám rezervní klíček a odemykám normálně a až teď jsem zjistil, že tam vlastně mám centrál na dálku, i když jen infra :)

nekolik prispevku vys jsem vcera odpovidal : samotne tlacitko se koupit da, v peugeotu obj. cislo 9926 CA , je to sice pro 605 ale pasuje i na 406

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...