Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

1.9d nestartuje!!!!


podgy4

Recommended Posts

Zdravím Vás.Potřeboval bych poradit.Mám citroen berlingo r.v.2003 1.9d.Vim ze je to citroen ale verim, ze poradite.Ted jak zacla zima, prestalo mi to startovat.trva mu to treba i deset minut, nez to naskoci.Koupil jsem nove zhavicky, meril jsem na nich proud a stava tam jde, jen jak je to studeny tak to nechce chytnout.jakmile se to aspon trochu ohreje, se startem neni zady problem.a ted nejake rady??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mohla by to být nekvalitní nafta a taky palivový filtr kolik máš najeto ? jak se motor chová při tom studeném startování ? myslím tím jestli jde lehko nebo s odporem žhavici svíčku připoj na baterku jestli se rozžhaví a taky vyzkoušej jestli jde proud do žhavicich svíček po zapnutí klíčku

[upravil dne 18/11/11 18:15 od berla2,0hdi]

[upravil dne 18/11/11 18:16 od berla2,0hdi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když to chytne po nějaký době, tak jde motor dobře, nevynecháva vůbec.žhavičky jsem kupoval nové a už jsem je na baterce zkoušel,rozžhavila se hned ze spoda, takže tím to nejspíš není.Rele to taky nebude, protože proud po zapnuti klíčku na svíčky jde.Pal filtr jsem kupoval v patek ale to nepomohlo.auto ma najeto 130000km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi ti padá nafta. Skontroluj všetky spoje hadičiek, trubiek, tak isto aj prepady. Pred ranným štartom ešte skús najskôr naťahať pumpičkou naftu a uvidíš či lepšie chytí, ak hej tak je to tým padaním nafty. Okrem toho by ti do palivového filtra mali viesť priesvitné hadičky,pozry či tam nemáš bublinky (vzduch).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi ti padá nafta. Skontroluj všetky spoje hadičiek, trubiek, tak isto aj prepady. Pred ranným štartom ešte skús najskôr naťahať pumpičkou naftu a uvidíš či lepšie chytí, ak hej tak je to tým padaním nafty. Okrem toho by ti do palivového filtra mali viesť priesvitné hadičky,pozry či tam nemáš bublinky (vzduch).

Taky už jsem zkoušel před rannám startem napumpovat ale stejnak to nepomohlo.Mám takove podezření, že by to mohlo dělat čerpadlo, je to možné?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ventilové vůle?? ano je to tak ty jednadevítky nemají hydroštely tam se m usí občas zkontrolovat ventilová vůle ta ma pořádný vliv na starty zrovna mám v dílně jednu berlu která točí jako by neměla kompres a tam je to jasné

jj děkuju, v pondělí na to kouknu a pak dám vědět:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...