Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

206 DEPO angel eyes


podolak2

Recommended Posts

Zdravim lidi, chtel bych se zeptat ohledne prepojeni svetel u P206 z H4 na nove H7/H7. Mam ted svetla na H4 a chtel bych koupit ty novejsi u Autokelly od TYC ale jsou uz na delene zarovky H7/H7. Nasel jsem redukci na internetu, ale nevim jestli to staci. Zajimalo by me jestli nevite co a jak. Cetl jsem tady na foru ze je potreba dodelat relatka nebo dokonce menit packu ovladani,ale to se mi zrovna nezda. Diky moc za rady.

Jak pise koblih, sviti to nicmoc :(

za druhe.. mas Mux? pokud ano, staci, aktivovat na diag H7 svetla a jen nasadit redukce na puvodni konektory H4 ;)

No jestli mam MUX to nevim - o co vubec jde?

Tak ted uz teda nevim, chtel jsem si koupit angles ale po tom co jsem si tady vsechno precetl jsem si to rozmyslel a rekl jsem si ze si radeji koupim ty org. novejsi a cirejsi svetlomety namisto tech starsich, ale kdyz maji i ty svitit na pic.. tak uz fakt nevim.

Chtel jsem tyto: http://www.autokelly.cz/#|Y33buV4cvEnkJxvjhfNBp03MxRinFE8R8LtQvjoDJoIHPlx7wbGBM9iMoX+ETPgYTKLu/iLe3GAtWpDpC7HCyhg5DoHZNqi6ObripIk//BTYZ9al9Et3QN1NIYaFOtNv49wHKUumaD2CJxhX3b9kmPX+DtTaskN4+44tScO4EawVpkwmTVR9+cISq+PK4YoLlrJKGbEPT1Io24M7IW1p1ppf2hWLzRk4kxaz7+jlVMNI1NjzgdC7ZllkKMvGad8yk1EFmXtL0X542AJUFvsTKSuCwBQO8MCa6NOoFbpTiM6riCGKpRMwYqRIHz+sCwYBl547ioJFpBJMTw//joFkX5wMNtvs8C09XF7rWW6Iqt4MVCWuvaHyezeV32ppNeiQ

redukce tyto: http://www.mdtuning.cz/index.php/component/index.php?page=shop.product_details&category_id=403&flypage=flypage_new.tpl&product_id=3432&option=com_virtuemart&Itemid=1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...
  • O 6 let později...

Dají se ručně doštelovat na motorkách. Na motorku je plastový ovladač na křížový šroubovák nebo imbus. Taky to může být tím. že je jeden z motorků špatně nasazen na parabolu. Měl jsem to tak na sedanu.

Upraveno uživatelem Dave_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...

zdravím klubáky mám dotaz mám eyes značky depo a dumám protože kroužky svítěj mizerně žlutě koukal sem no nich a sou v nich žárovičky které bych chtěl viměnit za nějáké led nebyl by nejaký tip? jak to udělat popřípadně co tam dát za žarovičky hledal sem na alliexprasu ale vůbec mi to nic nenašlo 😞 předem děkuji za rady 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...