Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vymena zarovky denniho sviceni a blinkru


antired

Recommended Posts

Chci se zeptat jakou mate zkusenost s viditelnosti blinkru u 5008. Mne se uz mnohokrat stalo , ze jsou ridici na mne nasr...ny ., ze neblikam... Pritom samozrejme blikam :)

Pokazde pak doma kontroluji, jestli zarovka u blinkru sviti a pripadam si jako Sverak z Vrchni, prchni...

Mam takovy pocit , ze v urcitou denni dobu ty nase blinkry nejsou dobre viditelne :(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ako je to vlastne? Treba zhadzovať ten nárazník? Mal som menšiu nehodu a idú ho meniť, tak by som dal preventívne vymeniť blinkre. Čo je na tej žiarovke v denných také špeciálne? Ako sa odlišuje od normálnej 25w? Nemáte ju niekto vyfotenú, prípadne odpísané označenie? Nechcem svietiť halogénmi cez deň, na VW mám z toho už dosť poškodené paraboly - také jemne natavené a začiernené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam suprcupr heligony :D

naraznik netreba shazovat... de to i bez jakekoli demontaze... jen menili ten zlomeny ostrik a taky ten mechanik to asi neumel... chce to specialni ruhohmat . jinak ja si tu starou nevzal ..blbec... ale co jsem videl, ma na sobe nejakou vetsi plastovou patici... ale tak 400 jeste de.

vam reknu co je mazec... a ce to asi i special vlakno s nazvem \"nej kokotina\" !!!

ztratilo se mi nejak zahadne poutko na sklapeni sedadel.jojo to cervene co vidis dole na sedadle pri pohledu z kufru...

..nebudu rikat kde a behem ceho, bo jim to nemuzu dokazat ...ale vite kolik stoji??? hnus ..ani to psat nebudu ...tak je to nesmyslna castka:D:D

[upravil dne 26/11/11 15:15 od antired]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Dnes jsem uspesne vymenil zarovku praveho denniho svetla v 5008 s halogeny.

Moje vlastni poznatky:

1) Original zarovku mimo servis koupit nejde.

2) Na vyndani zarovky neni treba nic rozebrat (detaily dole).

3) Zarovku lze dobre nahradit nekolika beznymi typy.

Nejdriv vymena. Otevrit motor, koukat na reflektor shora a pritom rukou nahmatat vicko pod zarovkou. Je to plastovy krouzek (nekde na foru je i fotka), uprostred ma Torx T40 (hvezdicka). Da se tam rukou dostat dvema zpusoby, bud smerem jakoby od spolujezdce nebo smerem od chladice. To druhe je spravne - daleko vice prostoru. Lip mi to slo levackou, kdyz jsem stal vedle blatniku ve smeru jizdy.

Dalsi krok je dostat tam ten T40 klic s racnou. Neni to tezke, ale hlavne neupustit to. Upustil jsem -> odmontovani podbehu (chvilinka prace, par sroubu v plastu), klic pak vypadl sam. Napodruhe jsem vicko uspesne povolil. Pozor! Jde jen o pootoceni o cca 60 stupnu, zadna cela otacka!

Dale se vicko vytahne smerem dolu. Neni treba nacini, jen minuta trpelivosti a jde to vyviklat. V ruce zustane vicko a v nem zarovka v objimce.

Po vymene zarovky se rutinne vicko s novou zarovkou rukou vrati na misto a jen rukou pootoci zpet, naradi netreba.

Ted k te nahradni zarovce. Soucasti vicka je kontakt do auta a take kontakt na zarovku. Zarovka je co se tyce kontaktu zcela identicka s zarovkou G4, kterou sezenete vsude. Lisi se to tou objimkou, ktera ale neni nutna. Jeste se to lisi objemem zarovky, original je vetsi - myslim, ze ji udelali vetsi pro zvyseni zivotnosti. Ale ted to hlavni: posledni rozdil je v tom, ze G4ka je od kontaktu k vlaknu kratsi. Bylo by potreba kontakty prodlouzit napajenim dratku, jinak by zarovka sotva couhala z reflektoru. Ja jsem nezvolil G4, nybrz o neco vetsi GY 6.35 (tu sezenete taky vsude), a to ze dvou duvodu. Jednak ma vlakno od kontaktu idealne daleko (neni treba prodluzovat) a jednak se sezene ve 25W verzi. GY ma kontakty silnejsi a dal od sebe, je treba je ohnout smerem k sobe, aby se vlezla do patice ve vicku. To je jedina uprava. Postup je tedy z vicka vyjmout starou HP24, vlozit novou GY a namontovat to zpet do auta. Tu GY 6.35 ve 25W verzi mam od Osramu, rikaji tomu Halostar Eco Superstar, pisou ze sviti jako 35W, ale neni to pravda, i podle lumenu sviti na tech 25W a na aute ma opravdu svit k nerozeznani od te puvodni, kterou mam porad na leve strane. Ma udajne vetsi zivotnost nez ne-Eco verze 35W, od cehoz si slibuju, ze vydrzi i ve vedru auta nejakou dobu makat.

Jeste poznamka, koupil jsem i 3W LED zarovku s diodami 5050, ale neproleze tou dirou - dira je sotva na zarovku. Navic si nedelam iluze, ze by svitila stejne jasne a nevim, jak dobre by se ji tam darilo kvuli teplu. Myslim ze na LEDky nahrzujici primo zarovku je treba dat technologii jeste rok casu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...
  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...