Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vymena zarovky denniho sviceni a blinkru


antired

Recommended Posts

Kupoval jsem je za 360. jednou za 6let to tedy není zas tak strašné. Navíc v patici se dá vyměnit baňka za odpovídající halogen, je to osram halostar 25W, která má velkou baňku a vydrží dlouho, sedí a hlavně svítí prakticky nerozeznatelně co do barvy světla. A umístění je přesné.

Hele docela mě dostává, jak tady kde kdo kupuje příšernosti a bastly od číňana za X desítek a někdy i stovek dolarů a paktu žehrá, že dá pětikilo za žárovku a má na další 5-6let pokoj. Nechápu ten přístup.

Upraveno uživatelem Pacho69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ještě nic nekoupil od číňana, pouze jsem vznesl dotaz. Mám auto cca 3 roky a výměna žárovky už po páté - tudíž 5 až 6 let je pro mě trošku mimo mísu. Šlo mi spíše o nějaké ledky které asi mají větší životnost.

Tak si myslím že na něco se zeptat na foru není  " ten přístup "

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako denní svícení? Jednu jsem měnil po pěti, druhou po šesti letech. H7 v potkávačkách jsem měnil celkem třikrát, jednu po třech, druhou po 3,5 letech, teď jsem jednu měnil podruhé, je to tak 3 měsíce zpět. Pokud ti takto odcházejí žárovky, bude chyba někde v elektrice. Ty žárovky denního svícení jsou drahé, protože jsou specificky konstruované na dlouhou životnost (velká baňka). I ten náhradový osram má velkou baňku a stojí skoro kilo. Jinak podle zákona může do venkovních světel jen to, co má homologaci. Tečka.

Dnes jsem měl zas v tunelu za sebou deb*la s ledkama místo H7 (Passat B6), co si myslí, jak "kúl" mu to svítí. Fakt bych to kopal do koulí.

Upraveno uživatelem Pacho69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...