Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vadný čip v klíčku


Adisek

Recommended Posts

Zdravim lidi,

Včera sednu do auta že pomažu do práce a hups, hlásí mi to že to nenačetlo klíček, vzal sem náhradní a dobrý. Ale co s tim starým , může to být jen nějaká softverová vada nebo musim koupit nový klíček za ne zrovna malý peníze ?

Předem děkuji za pomoc

[upravil dne 5/11/11 22:57 od Adisek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel sem s nim všechno i sem rozebral kryt pod volantem a i klíček a dával sem to na sebe , prostě ten čip nejde, druhej klíček bez problémů.

Ono je asi jedno stačí někde sehnat starší a nechat si ho tam jen přihrát a mělo by to jít ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojte nechcem sa svami hadat ale ako pise P607Olda je tam len pasivna jednotka ktora sa moze poskodit v magnetickom poli... to je take iste jak mate napr. cipove karty na autobus, do roboty ci co ja viem kde este a aj to ked polozite k silnemu magnetu alebo na dajake miesto kde je silne magneticke ci elektromagneticke pole tak sa moze znicit alebo sa vymazat...

ked rozoberete kluc tak v daktorom rohu (v krite) mate taku ciernu kocku z cislami a to je ten cip a to nemaziadnu suvyslost z dialkovym ovladanim ani z baterkov...

mozno ze sa mylim lebo 407 neviem ale ostatne auta typu Skoda/VW/Seat atd atd... maju taky princip a neverim ze by prave peugeot mal inu technologiu...

a nemusis robit novy kluc staci ten krit alebo mozno aj ten chip... ale neviem ci to robia aj zvlast...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak ako popisuje straki. Keď som mal slabú baterku v kľúči vyhodilo mi to na displeji preškrtnutý kľúč a nešlo naštartovať, stačilo vymeniť tú baterku a šľape ďalej.

Baterku už mam odpoledne ji vyměnim a zkusim ho znova aktivovat .

díky za návod

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byla to opravdu velká švanda, sedět na parkovišti s nefunkčnim klíčkem :)

Rada pro všechny vozte sebou náhradní klíček schovanej někde v autě přece jen to může trochu zkazit zahraniční dovolenou :)

na dlhsich cestach ma druhy spolujazdec druhe kluce od auta. pre istotu...

raz som sa takto este na starej skodovke vymkol ale lokalni machri mi auto otvorili bez skrabanca ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...