Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vadný čip v klíčku


Adisek

Recommended Posts

Ano ale plati se za to vetsinou zvlast.

Je to specialni kod jenom pro tve auto.

Vycist odnikud nejde.

Takže jestli to chápu dobře , zajdu si do peugeota oni objednaj kód kartu z F. a pak už mi to někdo s dia může zkusit znova nahrát klíček?A kdzž to i potom nepujde budu muset schánět jinej klíček ?

Díky Jarda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak ako popisuje straki. Keď som mal slabú baterku v kľúči vyhodilo mi to na displeji preškrtnutý kľúč a nešlo naštartovať, stačilo vymeniť tú baterku a šľape ďalej.

Ako to tu čítam že to nemá nič spoločné s baterkou, tak ma napadlo že keď som auto kupoval mi vyhadzovalo ten preškrtnutý kľúč a keď som sa dočítal v manuáli že po kúpe jazdeného vozidla je dobré si dať nahrať všetky kľúče nanovo, aby bolo isté že len tie budú komunikovať s autom. Od tej doby ako som ich dal nahrať nanovo mi to ten preškrtnutý kľúč už nevyhodilo ale aj baterku v kľúči som vymenil pre istotu (diaľkové už fungovalo len z malej vzdialenosti od auta).

post-27076-14109620605748_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna nejmenovaná dobrá duše straki007 :super mi helfnul s kodem imobilizeru. Jen počkam až mi dojde poštou další klíček (300kč) jen železo koupim . Necham nahrát všechny tři. pokud bude tamten vadnej furt budu mít alespoň dva :)

S tim nahrátim máš pravdu nikdy nevíš kdo má další klíček, a po přehrátí máš jistotu že auto nebude mít víc provozovatelů :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna nejmenovaná dobrá duše straki007 :super mi helfnul s kodem imobilizeru. Jen počkam až mi dojde poštou další klíček (300kč) jen železo koupim . Necham nahrát všechny tři. pokud bude tamten vadnej furt budu mít alespoň dva :)

S tim nahrátim máš pravdu nikdy nevíš kdo má další klíček, a po přehrátí máš jistotu že auto nebude mít víc provozovatelů :)

Nemyslím že za 300,- Kč budeš mít komplet klíček i z vnitřkem ....bude ti chybět tišták.......podle mě je to jen obal bez vnitřku a železa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna nejmenovaná dobrá duše straki007 :super mi helfnul s kodem imobilizeru. Jen počkam až mi dojde poštou další klíček (300kč) jen železo koupim . Necham nahrát všechny tři. pokud bude tamten vadnej furt budu mít alespoň dva :)

S tim nahrátim máš pravdu nikdy nevíš kdo má další klíček, a po přehrátí máš jistotu že auto nebude mít víc provozovatelů :)

Nemyslím že za 300,- Kč budeš mít komplet klíček i z vnitřkem ....bude ti chybět tišták.......podle mě je to jen obal bez vnitřku a železa.

Je to kompletní klíček tišták , obal , železo , baterka a dokonce i funguje :) ale jistotu budu mít až přijde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale rozumis???

Funguje jemu na jeho\"sade\"

To by jsi musel koupit i bsi a jednotku motoru a ....

Proste ty ho nenakodujes na svoje auto.

Jedine ze ti ho \"vymaze\"a nevim jestli u toho klice to jde.

Jestli je čipa jako čip tak na 206 to udělal, koupil sem auto je s jednim klíčkem (dovoz a ten vul druhej nechal v cizině ) Tak sem si koupil klíček s dálkou, kamarád co dělal v peugeotu zjistil kod a za 20 minut sem měl dva klíče a odjížděl sem . tady to snad pujde taky. Kažďopíďo dam vědět jak sem dopad nebo nedopad

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak už sem konečně dopad :)

U 407 klíček opravdu smazat nejde, tak sem si musel koupit klasickej klíč za 320kč nechat vybrousit a mam jeden s dalkou a jeden obyč (jako náhradní).Ptal sem se i jak je to u jiných peugeotú a řikal že záleží na druhu čippu v klíčku, na některých to prej jde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 let později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...