Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Imobilizér 2


Driver

Recommended Posts

Potřebuju radu, která se týká ovládání číselného imobilizéru, který mám v 306. V bazaru kde jsem auto koupil mi nedovedli poradit, jen mi řekli jak se zadavá kod abych nastartoval, ale já bych např. chtěl ten kod změnit.Našel jsem tady na foru už nějaký příspěvěk který se toho týkal, dokonce i s naskenovaným manuálem, ale podle toho to nefunguje. Nevíte někdo zda se to ovládání neliší třeba podle roku výroby atd.? Mám 306 XND 1.9D r.v. 1996.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec, kód změníš takto:

1. Zapněte zapalování

2. Zadejte svůj kód (který je již zaznamenán v paměti, ten který už používáš)

3. Stiskněte tlačítko C

4. Zadejte nový kód o čtyřech číslicích

5. Stiskněte tlačítko C, abyste učinili kód platným.

Správnost bude potvrzena čtyřmi zablikáními zelené kontrolky a čtyřmi zvukovými signály.

Předpokládám, že tam máš stejnou klávesnici jako já. Po řádkách 123C, 456S, 7890. Poté co to takhle uděláš, budou funkční oba ty kódy, do tý doby než použiješ ten nový. V případě servisního kódu, ten bude vynulovanej hned po zadání Tvého nového kódu. V případě, že se Ti rozsvítí červená i zelená současně je něco špatně, tak vypni a zapni zapalování a zkus to znovu zadat. Po koupi jsem to takhle proved (měl jsem taky pr.el staženou, co bude) a bylo to ready. Zkus to a uvidíš, popřípadě napiš. Měl jsem štěstí, že původní majitel by? to měl dovezený z Rakous si k tomu sehnal český manuál, jinak bych byl v ři.i. Zdarec, Pietro.406.21td r.v. 96

[Editováno 1/14/03 Pietro]

[Editováno 1/14/03 Pietro]

[Editováno 1/14/03 Pietro]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě, když se dává auto do servisu, dává se k němu sevisní kód, který je odlišný od Tvého osobního. Zadává se stejným způsobem jako osobní: zadat osobní, stisknout S, vložit servisní kód o čtyřech číslicích a stisknout S. Zelená kontrolka zabliká šestkrát a zvuk se ozve taky šestkrát. Po vyzvednutí auta ze servisu stačí zadat svůj osobní kód a servisní se automaticky smaže. Dá se klávesnice ještě vyřadit, takže funguje automaticky na dálkový z klíčku. Pokud ho chceš popsat, tak se ozvi. Zdarec, Pietro.406.21td

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm tak jsem v prd....., zkoušel ještě jednou měnit kod, nevim co se stalo ale imobilizer ted odmita jakoukoliv spolupraci, nefunguje už ani starý kod. Pokud zadam třikrát kod, rozvítí se obě kontrolky, zelená i červená a musím čekat než zhasnou abych to mohl zkoušet znovu. Čo terazky? Zlatý časy kdy se auta startovali klikou. :):(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdary. V tý příručce mladých pežotích sviš?ů je ještě možnost jak si načíst kód z klíčku do toho immobiliseru a pak to funguje tak, že zmáčkneš dálkový, otevře se a odkóduje auto a Ty pak už nemusíš kódovat immobiliser. V podstatě vše ovládáš klíčkem. Ale je všechno na 406 r.v. 96, tak nevim jestli to pasuje i na 306. S uplnym odpojenim nemám vůbec žádnou zkušenost a asi bych se do toho osobně ani nemontoval. Dělal jsi všechno podle návodu? Protože pokud Ti nefunguje ten původní kód, byl to opravdu servisní. Pietro406

[Editováno 1/15/03 Pietro]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...