Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

tempomat


Guest lubisko207207

Recommended Posts

  • O 3 měsíce později...

Ahoj

vcera jsem zkousela aktivovat tempomat v BSI i ECU pres DiagBox, vse ok, dokonce jsem si i nahodou vsimla, ze BSI je i optiona "Clutch Pedal Switch" "Present", pricemz u spojky je kabel s 2w a u brzdy 4w, tam problem neni.

Problem ovsem je, ze po zasunuti packy stejne nejde nic aktivovat. Otocim koleckem na CC  a na displeji se nic nezobrazi :(Je to teda packa s kombinaci CC/limiter, ale povolovala jsem jenom CC (nemam kickdown switch pod pedalem). Pri startu motoru/zapnuti elektroniky na displeji CC neproblikne, ale to hadam ze ani nema?

 

Je to jenom spatna packa, nebo mam smulu a je to nekde jeste dal? :) (motor by mel byt EP6)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...

Ahoj,

kupil som jazdenu 207 r.v.2009 1.4 benzin KFV do ktorej som chcel pridat tempomat. Packu mam namontovanu, brzda ma 2 spinace, spojka 1 spinac, kabel + diagbox 9.91. Riadiaca jednotka motora je Sagem J34P. Tempomat sa da zapnut v BSI, ale v ECU motora je polozka "cruise control rvv1" zasednuta. Je tam este raz polozka "cruise control", ale ani ta sa neda zapnut. Vedel by mi niekto poradit ako dalej? Mate niekto dorobeny tempomat na J34P?

20210801_155113.jpg

20210801_155043.jpg

20210801_154936.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja vidím teda diagbox 7.83, ale to je jedno ;) bez online, ti tohle pravděpodobně povolit nepůjde. Zkus to přes peugeot planet, kam by jsi se měl do jednotky motoru dostat.. pokud ani tam nepůjde, tak ti to verze soft jednotky nedovoluje.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skusal som to s 7.83, 9.91 polozka zasednuta. Na radu HonzuZ som skusil 7.57 - tam to nie je zasednute, ale aj tak sa to nevie zapisat do ECU 🙄

PP som skusal v 9.91 a neslo to. Mozem este skusit PP vo verzii 7.57, ale uz tomu velku sancu nedavam.

Upraveno uživatelem Tunak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...

Ahoj vsem,

Resim podobny problem se svou c3 1.4 hdi. Sice lze v bsi povolit packa tempomatu, ale v motorové jednotce nelze zapnout ani spinac spojky ani rvv1. Vyresil to prosim nekdo? Pripojena packa na diag funguje skvěle ale tempomat i limiter pise stale jen OFF stav. diky moc za radu

 

( edit: zjisteny chybějí kabely na spojkovem spinaci - dodělam a snad to uz pujde ) 

 

 

 

 

Upraveno uživatelem C4RTM4N
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 měsíců později...
  • O 5 týdnů později...

Mám možnost mít pedal se spínačem pro omezovač rychlosti z peugeotu 307sw 2007. Když jej vyměním, za ten můj, bude fungovat? Seš schopen prosím podle VIN zjistit kompabilitu? Děkuji moc. :) 

 

Omlouvám se VIN jsem nedal 

207sw VF3WE5FWC34560088

307 sw VF33H9HVC84924473

Upraveno uživatelem Honza994
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...