Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

tempomat


Guest lubisko207207

Recommended Posts

v RJ motora sa povoluje nielen v 207 ale snad vo vsetkych modeloch

Mchael, skuste pouzit PP2000 ak ste pouzili DiagBox, neraz som zazil ze cez diagbox neslo aktivovat a cez PP2000 islo, dokonca ponukalo viac druhov a verzii packy.

Upraveno uživatelem Marcel00
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem tohle řešil s HonzaZ. Aktivoval vše přes dia. Páčka v dia se jevila v naprostém pořádku,přesto při zkušební jízdě nesepnul. Kabely od tempomatu tam mám. 4 dráty z brzdového spínače taky mám. Poslední věc která HonzuZ napadla bylo na minutku odpojit baterii a ejhle tepmomat naskočil a funguje naprosro bez problémů.

Velké děkuji a slova chvaly na HonzaZ.

s tymto sa stretavam dost casto, a ono bud odpojenim baterky alebo po piatich startovaniach naskoci. takze no stress :)

Upraveno uživatelem Marcel00
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 4 měsíce později...

S jistotou se to dá říct až po nakonfigurování a vyzkoušení. Řídící jednotka motoru by tempomat podporovat měla, BSI snad také, takže jenom zkontroluj zda z brzdového spínače jdou čtyři kablíky. Pak jen nakonfigurovat na diagnostice, dát páčku a vyzkoušet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...
V 1. 10. 2014 at 20:52, Djzaza napsal:

jj taky mi to dělalo, vadný brzdový spínač. Po výměně v pořádku... Ještě je tam i spínač na spojce, třeba zkontrolovat i tento...

Zdravím prosím  mám dotaz ohledně diagnostiky máme čínu Peugeot Citroen Lexii 3 i na této diagnostice jde spustit tempomat?? Pokud ano nebyl by návod jak na to  diky Hermi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 5 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...