Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

tempomat


Guest lubisko207207

Recommended Posts

Zdravim,

mam dorobeny tempomat ale funguje len ked sa mu chce.

Po tom co sa mi podari nastavit rychlost /ak sa podari/ uz nejde preprogramovat. Cize ak chcem zmenit rychlost musim zastavit a znovu nastartovat a dufat ze sa chyti. Odlokovane v servise.

Ma niekto podobny problem? Popripade sikovny typek co by sa na to pozrel alebo poradil co mozem skusit bez diagnostiky_

Vdaka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

mam dorobeny tempomat ale funguje len ked sa mu chce.

Po tom co sa mi podari nastavit rychlost /ak sa podari/ uz nejde preprogramovat. Cize ak chcem zmenit rychlost musim zastavit a znovu nastartovat a dufat ze sa chyti. Odlokovane v servise.

Ma niekto podobny problem? Popripade sikovny typek co by sa na to pozrel alebo poradil co mozem skusit bez diagnostiky_

Vdaka.

tak to je teda zaujimave!!! wow..

skus napisal userovi Biliboy, on mozno vie poradit :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ahoj,

rád bych poděkoval všem, kteří mi pomohli při dodělávání tempomatu do mého diblíka. Sice hóóódně na diagnostice protestoval proti té novince pod volantem, ale nakonec se podvolil. I když mi nejde limiter, ten jen na začátku blikne 30 a pak jen pomlčky a nic víc, ale tempomat je super. Ještě jednou dík. :papa

post-37417-14109620843661_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest mischko11
Ahoj,

rád bych poděkoval všem, kteří mi pomohli při dodělávání tempomatu do mého diblíka. Sice hóóódně na diagnostice protestoval proti té novince pod volantem, ale nakonec se podvolil. I když mi nejde limiter, ten jen na začátku blikne 30 a pak jen pomlčky a nic víc, ale tempomat je super. Ještě jednou dík. :papa

limiter nepojde vdaka plynovemu pedalu nevim ci to bolo spominane cize si si ho zbytocne aktivoval ,nech tempo sluzi :super ale hlavne sa venuj soferovaniu :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

rád bych poděkoval všem, kteří mi pomohli při dodělávání tempomatu do mého diblíka. Sice hóóódně na diagnostice protestoval proti té novince pod volantem, ale nakonec se podvolil. I když mi nejde limiter, ten jen na začátku blikne 30 a pak jen pomlčky a nic víc, ale tempomat je super. Ještě jednou dík. :papa

limiter nepojde vdaka plynovemu pedalu nevim ci to bolo spominane cize si si ho zbytocne aktivoval ,nech tempo sluzi :super ale hlavne sa venuj soferovaniu :super

a drz volant :D to treba stale :D:D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Cavte ludia.

Po citani tohto prispevku som silne zacal uvazovat nad tepomatom. Zistoval som ceny, spolahlivost, ... Nakoniec som si ho dal namontovat v Peugeot Trnava. Montaz so skuskou trvala asi hodinu. Ide stopercentne, spokojnost je absolutna. Takze mozem iba odporucit a cena je tiez prijatelna...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Ahoj,

Potrebaval bz som poradit. Kupil som si packu, spinac na spojke mam (na 100 percent su tam natiahnute kable... hadam su ircene na to ) namontovat nie je problem.

Cital som ze si to uz robil. Mam kamarata opravuju elektriku v autach a ma diagnostiku. Len nevedel ci by to vedel aktivovat... samozrejme crack verzia 

Na diagnostike moznost mal aktivovat. Ale netreba to aktivovat aj v BSI?

Myslis ze by to islo?

Packu som zohnal na nete za 25€ nova... a diag v peugeote je niekde od 30-40€. Ak bz sa to dalo obist 

Dakujem za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...
  • O 1 rok později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...