Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Akumulator


ladoga

Recommended Posts

  • O 2 měsíce později...
Takže jsem dnes zakoupil novou baterii v Peugeotu.74Ah a 800A.Je to originál a i s výměnou a slevou na stáří (rok 2004)30% jsem platil neskutečných 2.119.-Kč.Super,před vánoci jsem ušetřil,protože jinak chtějí nějakých 2.700.-Kč:D:D:D

kupiť skoro 10 rocnu baterku hmm to nie je výhra no za tu cenu ti ju mali dať skoro zadarmo !!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem na Kladně v Peugeotu.Ta baterka je originál Peugeot má 75Ah,ale co je hlavní to je,že má 800A startovací proud,kdežto ta 77Ah co píšeš tak ta má 760A startovací proud a řekl bych,že ten finanční rozdíl 49.-Kč už je zanedbatelný.Navíc Kladno je blíž než Praha:roker:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NO pánové,o tom že bych to neuměl to tedy nevím.Jsem vyučený automechanik,prostě jsem jen využil slevy kterou dostanu pokud mi to namontují.A pokud vím ty origo baterie jsou docela držáky kolem 8mi let,ale stále si trvám na tom startovacím proudu 800A:aut:aut

A navíc jsem to nepsal abych se s někým dohadoval jaká baterka je lepší.Psal jsem to proto,aby i ostatní viděli,za kolik se dá v Peugeotu ta baterka pořídit:xvul

[upravil dne 4/12/12 12:11 od frklec]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...