Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Akumulator


ladoga

Recommended Posts

Docela prijatelna cenovka,AKU plus k tomu jde udrzovat
Ale jsem dival se na Meyle kvuli popisu


 

Autobaterie MEYLE COMFORT 77Ah, 760A, 12V


obj.č. 14108   Popis: Autobaterie MEYLE COMFORT 77Ah, Pravá, CCA 760A, Rozměry: 278x177x190, Ca/Ca Inovativní technologie Calcium-Calcium - o 30% - vyšší životnost, vysoká odolnost proti cyklické zátěži na krátkých cestách, lepší odolnost proti korozi mřížek . Vysoký startovací výkon - nastartování pri každé teplotě. Ověřená Německá kvalita Signalizace stavu nabití baterie pomocí ""magického oka"". ZÁRUKA 36 měsíců

Upraveno uživatelem ladoga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Baterkou s vyšším proudem a kapacitou nic nepokazíš. Já dávám vždy to "nejvýkonnější" co se mi tam vejde (ale mám naftu). Jsi tedy limitován velikostí přihrádky pro baterii. Jak jsem se díval, tak v Service Boxu je uvedena baterka od 50AH/480A do 75AH/800A. Takže pokud těch 50A funguje, tak bych to tam nechal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto máme krátce, 3 měsíce, řešíme problém s chybama co skáčou jak chtějí atd. to mám v jiné sekci, ale ta baterie mě taky zajímala. Nebyl problém krom toho, že teď je špatná a vytlouká se hnedka, takže nová bude potřeba stejně, takže větší bude asi o fous lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Ahoj vsechni,odesla mi baterka,ma nekdo skusenosti z teto  baterkou ,dik !
Yuasa 12V 80Ah 760A YBX5096
https://autobaterie.heureka.cz/yuasa-12v-80ah-760a-ybx5096/specifikace/#section
Uvazuuji taki o Exide Premium 12V 77Ah 760A EA770
https://autobaterie.heureka.cz/exide-premium-12v-77ah-760a-ea770/

Upraveno uživatelem ladoga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, ladoga napsal:

Ahoj vsechni,odesla mi baterka,ma nekdo skusenosti z teto  baterkou ,dik !
Yuasa 12V 80Ah 760A YBX5096
https://autobaterie.heureka.cz/yuasa-12v-80ah-760a-ybx5096/specifikace/#section
Uvazuuji taki o Exide Premium 12V 77Ah 760A EA770
https://autobaterie.heureka.cz/exide-premium-12v-77ah-760a-ea770/

S ani jednou chybu neuděláš,obě jsou výborné,ale já vždy máknu po Exide.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za ty prachy[*] ... v čem jsou lepší než třeba Varta Silver Dynamic (577 400 078), nebo byly by nějaké podrobnější zkušenosti ohledně výdrže dle způsobu provozu?

- já se teď se dvěma potýkám, viz téma o desulfátoru, a pokud tu jednu budu muset odepsat, tak nevím, jestli do toho jít znova (životností nepotěšila, na druhou stranu vzhledem k zacházení je celkem dobrý, že ještě není mrtvá úplně)

[*] ok, aktuálně je na Heurece ta Exide v jednom krámě levnější a s dopravou zdarma, takže rozdíl pětikilo ze dvou litrů už je celkem zajímavej, ale v běžně prostě kolem 2 kKč, ne polskej šmejd za 1500 a ne italská značka za 2500 ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže volba padla na Exid Premium, dneska byl vzhůru ve 4.30, otevřel stránky na heurece,a byl milé překvapen,cena na baterku byla změněna,častka 1678kč a doprava zdarma,tak jsem to koupil a zítra musí být u mně. Během dně,co jsem všiml,ta nabidka byla prič,a teď zase tam ale cena 2030kc. To je celý příběh,dik za radu chlapy!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

@Leo @Milan+: pánové, jestli máte tu Exide ~4 roky starou, mohl by mi někdo z vás prosím udělat testík, v těchto mrazech, jak drží napětí při startování?

resp. kdokoliv se může podělit o výsledky i dalších značek ...

- v mezičase jsem se ke té slavné Silver Dynamic dočetl, že s ní mají v zimě problémy i jiní, znova už to nekoupím :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 58 minutami, kavol napsal:

 

@Leo @Milan+: pánové, jestli máte tu Exide ~4 roky starou, mohl by mi někdo z vás prosím udělat testík, v těchto mrazech, jak drží napětí při startování?

resp. kdokoliv se může podělit o výsledky i dalších značek ...

- v mezičase jsem se ke té slavné Silver Dynamic dočetl, že s ní mají v zimě problémy i jiní, znova už to nekoupím :-/

Já se Silver Dynamic problémy nemám a to mi auto stojí pořád venku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, kavol napsal:

 

@Leo @Milan+: pánové, jestli máte tu Exide ~4 roky starou, mohl by mi někdo z vás prosím udělat testík, v těchto mrazech, jak drží napětí při startování?

resp. kdokoliv se může podělit o výsledky i dalších značek ...

- v mezičase jsem se ke té slavné Silver Dynamic dočetl, že s ní mají v zimě problémy i jiní, znova už to nekoupím :-/

Mám tuhle starší Exide cca 2 roky, ale u mě bohužel nic moc, ale je to zřejmě způsobeno že s autem moc nejezdím, pouze o víkendech. Tohle byl start když bylo venku cca -9.

image1.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 2. 2018 at 14:03, kavol napsal:

 

@Leo @Milan+: pánové, jestli máte tu Exide ~4 roky starou, mohl by mi někdo z vás prosím udělat testík, v těchto mrazech, jak drží napětí při startování?

resp. kdokoliv se může podělit o výsledky i dalších značek ...

- v mezičase jsem se ke té slavné Silver Dynamic dočetl, že s ní mají v zimě problémy i jiní, znova už to nekoupím :-/

Mě Varta Silver 77Ah vydržela 4 roky, možná by ještě tuto zimu s problémy posloužila, ale nespolehlivě. Nyní jsem koupil Exide Premium. Jsem zvědav, jak ta vydrží. V mrazech dobíjím i 2x měsíčně, protože jezdím jen 7 km do práce a k tomu ještě nějaké starty, plus v mrazech ráno běží cca 20-30 minut webasto. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...