Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

4x4


Stefan

Recommended Posts

Dělali se i turbo diesel 4*4 jeden jsem viděl.Byl to original žádná lidová tvořivost.O Break 4*4 nevím každopádně bych do toho nešel pokud to jezdí je to paráda jak se ale něco p....e tak se nedoplatíš protože vše jen v originále. Ten chlap co to měl se mu rozbyla převodovka a nevěděl co s tím. :( :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Octavie "4x4" má Haldex - spojku, co při prokluzu předních kol připojí zadek. Nechci hodnotit, jak to funguje, ale pod pojmem 4x4 si představuju stálý pohon všech čtyř kol, mezinápravový diferák, a případně ještě uzávěrky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasim s oddiem, abych cekal, jestli mi v krizovy situaci elektronika pripoji nahon na zdani napravu.... no nevim, to radsi pohon na predek a hlidat si zadek nebo proste trvalej pohon 4x4...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je na Octavii dost povedeného? Snad ne to, že je v ní pomalu míň místa na sedačkách, než v 309-ce??? A za jakou cenu je skvělá, za půl miliónu? Hm, zlaté ojetiny... i když uznávám, to je každého věc, co se mu líbí, a co si koupí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepodívám, Octavia, Toledo ani Golf mě prostě nezajímá... Z koncernu VW se mi ostatně zamlouvá pouze jediné auto, a to je VW Transportér bus - T4, tj. myslím od 92 výš, prostě ten s motorem vpředu a předním náhonem, krátká nízká verze. Ostatní z tohoto koncernu je mi vážně zcela fuk, netvrdím, že jsou to špatná auta, ale na můj vkus zbytečně a bezdůvodně předražená...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...