Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diblík 207 Hdi 66 kw


jurasek1977

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...

Přes hromady sněhu opravdu nebyl vidět příkop, který úspěšně zakončil mou cestu, která vedla po kolejích, které jsou součástí silnice. Najednou se pravá strana diblíka propadla sněhem kamsi do prázdna, až levá kolečka zůstala ve vzduchu právě nad kolejemi, po kterých samozřejmě za chvíli přijela tramvaj. Naštěstí pohodová řidička mě nechala přivázat lano za tramvaj a couvala a couvala, až byl dibl zase zpět na silnici. Vskutku originální vyproštovací odtahovka :-) Spodek to snad přežil bez újmy a bok je taky o.k. :super

post-37417-14109622329792_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 3 týdny později...
  • O 3 týdny později...

já když vidím jak máte ta auta jen na origo zvedáku bez jakéhokoli podložení, tak mě vomejvaj:o

nejen,že ten zvedák není na to stavěný (aby držel auto delší dobu než je výměna kola),ale navíc může auto spadnout na vás...,holt profesionální deformace, ale je to vaše zdraví :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo no...lidi jsou blázni, nepodložený auto na heveru je hodně nebezpečná věc. Před pár lety takováhle chyba zabila známýho. Origo hever u 406 a ruplo v něm a auto spadlo na něj ... a to už není p*del...

Jinak moc pěkná 207 :) Ty kola jsou :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já když vidím jak máte ta auta jen na origo zvedáku bez jakéhokoli podložení, tak mě vomejvaj:o

nejen,že ten zvedák není na to stavěný (aby držel auto delší dobu než je výměna kola),ale navíc může auto spadnout na vás...,holt profesionální deformace, ale je to vaše zdraví :(

Ale no tak, snad si nemyslíš, že pod to lezu, když je to jen na tomhle kousku železa..... Ten dřevěnej špalek, který si pod to dávám jsem vyndal, aby se mi to líp fotilo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 3 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...