Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Stěrače na 307


doktor055

Recommended Posts

Zdravím všechny a měl bych dotaz na funkčnost zadního stěrače u 307. Mě se teď stává, že když páčkou u volantu zapnu zadní stěrač, tak se mi zastavuje kde se mu zlíbí, ale nikdy tam kde má. Zkrátka udělá ty své asi 3 cykly a zastaví se třeba uprostřed okna. Poraďte co se s tím dá dělat, nebo čím je závada způsobena - chci, aby byla správná funkčnost a stěrač se zastavoval u pravého spodního okraje okna - tak jako tomu bylo dříve. Mockrát děkuji za radu a přeji hezký den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím ještě jednou všechny, kteří mi chtějí pomoct vyřešit problém, který jsem uvedl včera s dotazem na funkčnost zadního stěrače a to, že jsem ještě přišel na to, že kromně špatného zastavení stěrače, klidně uvedu tento zadní stěrač do činnosti i když otevřu dveře řidiče, nebo odemknu či zamknu auto dálkovým ovladačem a klidně ho uvedu do činnosti i při vypnutém zapalování - bez klíčku v zapalování a to páčkou u volantu a to tím, (jako bych chtěl stírat stěrači čelní sklo). Nevím co s tím a myslím si, jestli to tedy nebude v diagnostice ???????????????????? Poraďte co s tím - děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 1 rok později...
Zdravím všechny a měl bych dotaz na funkčnost zadního stěrače u 307. Mě se teď stává, že když páčkou u volantu zapnu zadní stěrač, tak se mi zastavuje kde se mu zlíbí, ale nikdy tam kde má. Zkrátka udělá ty své asi 3 cykly a zastaví se třeba uprostřed okna. Poraďte co se s tím dá dělat, nebo čím je závada způsobena - chci, aby byla správná funkčnost a stěrač se zastavoval u pravého spodního okraje okna - tak jako tomu bylo dříve. Mockrát děkuji za radu a přeji hezký den.

To se mi taky stávalo...mechanik se povrtal v zadních dveřích a bylo...

Teď mi to začalo dělat znovu, ale je to tak, že se stěrač spustí při každém sešlápnutí brzdy, při zmáčknutí tlačítka vyhřívání zadního skla, někdy při jízdě a když zapnu blinkry, tak se spustí taky v rytmu těch blinkrů :nevim To samý i když dám výstražný...zajímavý, že to na chvilku přestane, když ten zadní stěrač zapnu...ale pak zas...by mě zajímalo čím to může být? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím ještě jednou všechny, kteří mi chtějí pomoct vyřešit problém, který jsem uvedl včera s dotazem na funkčnost zadního stěrače a to, že jsem ještě přišel na to, že kromně špatného zastavení stěrače, klidně uvedu tento zadní stěrač do činnosti i když otevřu dveře řidiče, nebo odemknu či zamknu auto dálkovým ovladačem a klidně ho uvedu do činnosti i při vypnutém zapalování - bez klíčku v zapalování a to páčkou u volantu a to tím, (jako bych chtěl stírat stěrači čelní sklo). Nevím co s tím a myslím si, jestli to tedy nebude v diagnostice ?? Poraďte co s tím - děkuji za odpověď.

To samý já, a uvede se do činnosti i po opětovném stisknutí tlačítka zamykání na ovladači...:( zkoušel jsi dát výstražný? Mě to při téhle závadě dělá i to, že se stěrač pohybuje v rytmu těch blinkrů :blicismajlik:bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...