Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pomoc při zapojení pohonu brány Nice


Crack

Recommended Posts

Ahoj,už nevím kam se mám obrátit a vím že mě tady bylo vždycky dobře porazeno.Potřeboval bych,jestli by někdo neměl zkušenost při zapojení pohonu brány značky Nice typ A6F a motoru Metro 3024.Jde mě o to,že jsem zapojil řídící jednotku,relátka cvakají,majáček bliká a na výstupy pro motory jde po příkazu dálkového ovladače napětí.Ale věc je ta,že jsem připojil motory a ty při přikazu jednotky vyhodí jistič.Zjištoval jsem závadu a přišel na to,že jsou motory na 24V DC a na výstupech pro motory naměřím 230V,což je při nejmenší divné,že by to tak mělo být.Ale Sada takhle přišla a na internetu píšou že to k sobě patří.Neví někdo co s tím?

Zde posílám odkazy http://azpohony.cz/me3024-elektromechanicky-podzemni-pohon-metro-24v-p-305.html tady je motor a pod tím píšou doporučené řídící jednotky a tam je ta A6F co zapojuji.

Díky moc za každou radu,už jsem z toho zoufalý:(

[upravil dne 17/10/11 13:08 od Crack]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo chlape, to je problem, motory budou nejspis po smrti...

Maj tam chybu, A6 ktomu rozhodne nepatri, ma tam byt ta A824 . prost evystup na motor 24V...

viz. http://www.electricgates-uk.co.uk/onlineshop/prod_516656-ME3024-Kit-4-Metro-for-single-gate-installation.html

Ale mel by ti to prodejce vyreklamovat, kdyz tam sam uvadi chybne udaje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no možná vydržely,vinutí motorů na 24V je dost silné,takže pro 230v je to vlastně šlus na ostro,vonět asi trochu budou,jedině zkusit napojit na 24V a vyzkoušet ,přikláním se k h4wk3y mel by ti to prodejce vyreklamovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poud na obvodu nemáš jistič \"C\" (spožděný - motorový) tak to motory přežily, prakricky to byl přímý zkrat. V každém případě je to na reklamaci výrobku. Specifikace neodpovídá dodanému zboží. Ad absurdum je to na trestní oznámení (mohlo Vás to taky zabít).:bacha

[upravil dne 17/10/11 18:31 od FrantaCV]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když vinutí proměřím,tak je v pořádku,mohl bych to ještě vyzkoušet,třeba přes nabíječku na traktor,nebo nějaké trafo(jestli doma nějaké najdu).Ale tohle mě teda bylo záhadou,takže se všichni schodujete na tom,že je to chyba výrobce a poslal mě jiné motory?Viděl jsem to snad i na jiných stránkách,že k těmto motorům doporučují A6F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pátek jsem tam volal a bylo mě sděleno,že si pamatují,že někomu přidali do zásilky špatné motory,ale nevěděli komu,takže mě to bez problému vymění a to jsem zjistil že to je koupené už před 2,5lety:o každopádně Vám všem moc děkuji za rady,moc jste mě pomohli!!:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...