Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

topeni smrdi


moonroo

Recommended Posts

Ahoj vsem.chci se zeptat,auto mi dele stalo a nyni zase jezdime,pri posledni jizde mi ale zacalo pri pusteni teploty topeni smrdet.ventilator jedr ok,smrad zacne az v momente,kdyz otocim knoflik na teplo.

Takze mrznu.co by to mohlo zpusobit? Pojedu k mechanikovi,ale zitra musim jet a nevim,co si muzu dovolit.diky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemizne ti chladiaca kvapalina? Mozes mat prasknuty radiator/uvolnene tesnenie a horuca kvapalina nevonia prijemne :roll

no dneska jsme dolili litr vody,tak nevim.rozhodne ale v kolone teplota rychle vybehla na devadesat a to nedelal.kluci u nas mluvili o nejakem cucku,v chladici,jestli se mi tam neudelal.horsi je,ze zitra jet musim. Teplota mi nijak nelita,jen nesmim topit.jde mi o radu,ci mohu jet v klidu a nebyt nervozni.bohuzel mi auticko stalo pul roku,jen sem tam to jelo,bez technicke jsem jezdit nechtela a nebyly prasulky,musel se delat vyfuk jeste.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen abys tam nemel chciplou krysu, jako kdysi ja ve Felicii.

Me to delal taky pylovy filtr. Zajimave, ze to smrdelo jen pri teplem vzduchu nicmene po vymene byl klid ale jak jsem vytahl filtr jsem se nestacil divit jak byl cerny. Kazdopadne to ze si dolival litr vody je celkem pruser.

no to je ono,jen pri teplem vzduchu.jinak ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...