Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

palubní počítač u 206


podolak2

Recommended Posts

čaute, mám takovej dotaz ohledně tohodle tema

- udělal jsem to přesně podle návodu a vyměnil typ A za typ B. A čekal jsem že budu muset jit na diagnostiku aby mi povolili ten palubni počitač a vše fungovalo, jenže ono to funguje a počita už teď. ( počita aktual spotřebu, počet km, prumě spotřebu, dojezd na nadž apod) Je to možne??? protože podle reakci dole toho navodu psali že se musi na tu diagnostiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me se resetovalo za jizdy :D:D velice neprijemne kdyz ti ve 120 vypadnou vsechny pocitace, posilovace :(

jinak k tomu palubaku :) nekdy to byva pripraveno od vyroby :) jednotky se davaji pro vicero vybav stejne,jen se montuje ackovej displ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
  • O 3 týdny později...

Dal som si do auta namiesto A display B fungoval hned no nemam čidlo teploty v zrkadle a páčku si neviem prerobiť. Akurát čo viem je vytiahnuť celý koniec páčky od miesta kde sa otáča / zapína zadný stierač / ak by mal niekto taky koniec odkupim

OT - ak by mal niekto zaujem, mam na predaj display A aj display B poprosim ss

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Ahoj tak už jsem sehnal i ten konec páčky a PP funguje jak má

Jenom ještě řeším tu venkovní teplotu čidlo jsem taky sehnal ale nevím kam ho připojit(Zrcatka mám manual) pokoušel jsem se ho připojit do konektoru dveře-karoserie a nic stále to ukazuje jen --.--C

Tak mi tak napadá jestli se to nemusí povolit diagnostikou

ale zase proč by to ukazovalo --.--C

Poradí někdo?

Má někdo diagnostiku v okolí Prahy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máš aktivovaný display pro teplotu tak teploměr ukazuje právě -- a to znamená, že display nedostává informaci o teplotě z BSI...

Příčiny jsou možné dvě: Jednotka BSI nedostává informaci o teplotě z čidla, tedy nemůže ji předat dál..

Nebo BSI informaci dostává, ale vnější teploměr má vypnutý a neposílá informaci dál (pokud auto nemělo teploměr, bývá to tento problém...)

Takže diag.. konfigurace BSI.. a tam někde to je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...