Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

auto - bazar - ždár nad sázavou


oni

Recommended Posts

Jeeeeeeej, presne taky mam akurat ze bez FAP na stastie :)

Kazdopadne AAA urcite never km a servisnu knizku ;)

Zadny lavy blatnik je pekne potlceny, na tej fotke zlava sa mi ani nezda farebny odtien prednych a zadnych dveri, ale podla fotiek tazko posudit, nad pravym kolesom je chrom lista, tak aby nezakryvala nejaku dieru (ine koleso ju nema). V zadnych lavych aj pravych dverach chyba ramik okolo klucky otvarania dveri, niekto sa ho snazil prilepit, ale asi mu to nevyslo, zadne prave sedadlo strasne zle sedi na mieste (je mozne ze len zavadza bezp. pas pod nim). Vada laku na kapote, chyba lizatko, nikde nevidim vyfuk :D:D ... foto motora a zapnutych vnutornych displayov by pomohlo.

Verdikt: za tie prachy velmi pekny kusok :aut

[upravil dne 3/10/11 08:42 od Qcko]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To co som chcel napisat uz bolo v podstate napisane ... Sice nejsom profik na burane auta, ale urcite ked sa pozrem na predok a zadok auta tak to auto uz par krat z predu aj zozadu nejaku tu pecku schytalo ved vobec nelemuje kapota s blatnikmi je posunuta o par mm hore ku okni, a tak isto zadne vieko kufru s pravym svetlom je posunute nahor, ak sa mylym a ma to tak na kombiku byt opravte ma :) (Aj ten napis 406 je este k tomu nakrivo :D ) ...

A este jeden postreh : z predu fotka -> soferova hmlovka je stara a zaprasivela a spolujazdcova je zrejme nova + ked sa pozriete tak nie je upevnena asi ako by mala je tam na kraji medzera :P ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na milion percent lakovane :)

A podla mojho odhadu, naraznik, kapota, blatnik a dvere na strane vodica ... Pokial sa to chytilo az dveri, musela to byt pekna šlupka :)

V každem pripade, je to 406 tka za 54 tis. Kč, a ročník 2003 (ked sa to vezme na leasing) - takže očakávať od toho TOP stav nejde ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BV406: no pretoze tu ma celkom pekny kusok pod nosom a hodi sem \"toto\" :D ... tak preto, ak to vyzera blbo sorac, ale tvoja kara sa mi paci :)

BoneDaddy: no sedi to aj podla SB, tak je to hadam dobre :D ... mam sedy panel + drevene oblozenie (cierny popolnik) + tie iste sedacky (fakt pohodlne :aut ) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...