Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

306 MAXI-pokračování


OldtimerMan

Recommended Posts

Ahoj,nedávno sem koupil karoserii 306 s maxi body kitem od Dereka a rád bych pokračoval v tom co už on už začal, no a snad i úspěšně dokončil.I když původní záměr byl postavit 306 maxi na závody,já to budu řešit více méně na úrovní ,,obyčejného\" ježdění protože už jednoho závoďáka mám a financovat další bezednou jámu,to už bych asik nezvládl :roll

post-12120-14109620021138_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

309GT-:D kdepak je to 1.4,ale na dvou webrech 40 DOHC to má až 130 kobylek a nějaké 1.8 to strká do kapsy,v sérii to má 68Kw a už je to takříkajíc nakoňované od výroby,něco jako 74 Kw v 205 1.3 rally...

Mizlerek007- kámo od tebe bych potřeboval vědět co to máš za barvu na svojí S16,jestli je to origo nebo nějaká jinačí ,mě přijde světlejší a červenější ? Maxíka budu stavět na papíry z mojí S16 le Mans a rád bych to nechal barevně originál,možná nějaká karbon střecha a kapota:cool:

Jinak díky za podporu :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 11 měsíců později...

Ahoj, to střešní okno si zadělal kusem střechy z jiné střechy. To je mi jasné. Máš to nabodované, nebo celé obvařené? A hlavně nebojíš se, že to po vykitování a ježdění začne praskat? Já bych se taky rád zbavil střešního okna, ale bojim se aby to časem nazačalo praskat. Jen že převářet celý plát střechy je asi o dost horší práce. Maxima vypadá dobře a snad jidotáhneš do konce :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...